ebook Cichy wielbiciel
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 1991) Ilość stron (szacowana): 260

Cichy wielbiciel
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.33
Audiobook - najniższa cena: 23.55
wciąż za drogo?
24.55 złpremium: 15.84 zł Lub 15.84 zł
-22% 20.33 zł Lub 18.30 zł
26.40 zł
26.40 zł Lub 23.76 zł
20.32 zł
20.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Przekonaj się, jak cienka jest granica między uwielbieniem a nękaniem.

Julia jest zwyczajną dziewczyną. Skończyła studia, pracuje, zakochała się. Gdy dostaje bukiet kwiatów od tajemniczego wielbiciela, jest podekscytowana i zaintrygowana. Wiersze, kolejne kwiaty i wiadomości zaczynają ją najpierw niepokoić, a potem przerażać. Nikt nie rozumie jej strachu. Przecież posiadanie wielbiciela jest takie romantyczne. Jak uwolnić się od stalkera, gdy nie wiesz, kim on jest? Ale on wie wszystko o tobie. Wie, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz… i wie, jak zniszczyć twoje życie.

Co mnie szczególnie przeraża? Że ofiarą stalkingu może paść każdy. A prześladowcą może się okazać ktoś zupełnie zwyczajny, niepozorny, ktoś, na kogo nie zwróciliśmy uwagi, kogo nawet nie widzieliśmy. Ale ten ktoś dostrzegł nas. Olga Rudnicka

Cichy wielbiciel od Olga Rudnicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie musimy ustalać planu działania na dziesięć lat do przodu. Zróbmy pierwszy krok.
Granica między uwielbieniem a nękaniem jest cienka.
Zamiast patrzeć do tyłu, na to wszystko, co już się stało i nie można niczego zmienić, trzeba spojrzeć przed siebie. To w przyszłości jest miejsce na podejmowanie decyzji, a nie w przeszłości.
Człowiek nie zdaje sobie sprawy z cudu, którym są zwyczajne rzeczy. Sen, jedzenie, oddychanie.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Olgę Rudnicką "odkryłam" przy okazji jej serii o Nataliach. "Wielbiciel" to kryminał nieco bardziej mroczny, ale sprawnie napisany, dobrze się czyta.

Warto zerknąć