1. Skąd pomysł na Program Lojalnościowy?
  Zależy mi na tym, aby osoby które korzystają z legalnych źródeł dostępu do e-booków mogły dodatkowo czerpać z tego korzyści. Zawsze drażniło mnie to, że kupując na promocjach e-booki  w różnych księgarniach nigdy nie mogłem nazbierać w ich programach wystarczającej ilości punktów nawet na drobnego skromnego e-booka.
   
 2. Kiedy zostaną naliczone punkty za komentarz?
  Punkty za komentarz mogą być naliczone nawet z opóźnieniem kilku dni, gdyż każdy komentarz jest ręcznie sprawdzany odnośnie tego, czy rzeczywiście wnosi wartość merytoryczną dla osób, które intersują się tą ofertą.
   
 3. Dlaczego muszę oznaczyć, że przeczytałem książkę kiedy chcę zostawić przy niej swój komentarz?
  Nie musisz tego oznaczać, natomiast jest to jeden z wymogów dla których możemy przyznać Tobie punkty, gdyż jak można wystawić merytoryczny komentarz jeśli nie przeczytało się książki.
   
 4. Dlaczego kupując e-booki poprzez UpolujEbooka.pl nie naliczyło mi punktów?
  System nie jest idealny, dlatego wymaga czasami specjalnego "traktowania". Wejście na stronę księgarni np. z linku znajdującego się na Facebooku może nie naliczyć punktów, w związku z tym najlepiej zamknąć wówczas przeglądarkę całkowicie, wejść na stronę UpolujEbooka.pl i z tego miejsca przejść na stronę księgarni. Wówczas specjalne znaczniki zostaną przekazane do księgarni na podstawie, których można otrzymać punkty za zamówienie.
   
 5. Problemy przy naliczaniu punktów w publio.pl i ebookpoint.pl
  W przypadku płacenia za e-booki szybkimi płatnościami w publio.pl nie zostaną naliczone punkty, w związku z tym najlepiej jest zapłacić normalną opcją płatności.
  Przejście do księgarni ebookpoint.pl z tzw. Promocji dnia nie przekazuje specjalnego znacznika do rozliczenia, w związku z tym, najlepiej takie przejście jest dokonać z poziomu oferty, która nas intersuje. 
   
 6. Opłaciłem zamówienie w księgarni, widzę je w historii zamówień, ale nie mam jeszcze za to punktów?
  Tylko w przypadku kilku księgarni jest możliwość rozliczenia transakcji w ciągu kilku godzin i naliczenia za to punktów, w przypadku pozostałych rozliczenie danej transakcji może potrwać nawet 3 miesiące. Będę starał się skrócić ten czas, natomiast na chwilę obecną są z tym problemy :(
   
 7. Jak działa polecanie znajomym serwisu aby otrzymywać za to punkty?
  Jest to mechanizm który po przekierowaniu z Twojej strony bądź z Twojego URL który podałeś znajomemu umieszcza specjalny znacznik na jego komputerze. Jeśli w ciągu 30 dni użytkownik zarejestruje się oraz dołączy do programu otrzymasz dodatkowe punkty zgodnie z tablicą punktacji. 
  W przypadku kiedy ten sam użytkwonik przejdzie od innej osoby która poleciła mu serwis, wówczas Twoje dane zostaną nadpisane danymi nowego polecającego.
   
 8. Co oznacza czas zatwierdzenia zamówienia w profilach księgarni?
  Partnerzy z którymi współpracuję po zamknięciu danego miesiąca, mają maksymalnie 3 miesiące na zweryfikowanie ze mną, które zamówienia zostały opłacone i nie zwrócone. 
  Np. Jeśli zamówienie zostało żłożone 5 stycznia, to może zostać ono rozliczone w tych księgarniach najwcześniej od 1 lutego do 30 kwietnia.