W kategorii Historia mamy około 2087 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Historia magistra vitae est …. Studia z dziejów społeczno-politycznych, gospodarczych i kulturalnych (), Symmachia spartańska w VI–V w. p.n.e (), Niemcy. Opowieści niepoprawne politycznie (), Dawna medycyna (), Polacy z Wilna i ze Żmudzi na zesłaniu. Pamiętniki Józefa Bogusławskiego i księdza Mateusza Wejta. Seria: Kresy w polskich pamiętnikach i listach (1795-1918), t. 4 ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Historia są Spotkanie ze światem (, ), Religia a polityka (), Wierny mąż niewiernych żon Władysław Jagiełło (), Genealogia współczesności. Historia idei w Polsce 1815-1939 (), Ewangelicyzm reformowany w Pierwszej Rzeczypospolitej ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Historia magistra vitae est …. Studia z dziejów społeczno-politycznych, gospodarczych i kulturalnych () w cenie 24.40 zł, Symmachia spartańska w VI–V w. p.n.e () w cenie 12.51 zł, Niemcy. Opowieści niepoprawne politycznie () w cenie 30.32 zł, Dawna medycyna () w cenie 18.54 zł, Polacy z Wilna i ze Żmudzi na zesłaniu. Pamiętniki Józefa Bogusławskiego i księdza Mateusza Wejta. Seria: Kresy w polskich pamiętnikach i listach (1795-1918), t. 4 () w cenie 18.98 zł.

Historia