Najczęstsze pytania

 1. Dlaczego ceny w porównywarce różnią się od tego co jest na stronie księgarnii?
  Porównywarka UpolujeBooka.pl, pobiera informacje o cenach z księgarnii kilka razy dziennie, natomiast nie mamy możliwości monitorowania ich w czasie rzeczywistym, dlatego też czasami mogą wystąpić drobne rozbieżności cenowe.
   
 2. Dlaczego formaty plików w porównywarce i na stronie księgarni różnią się od siebie?
  Nie zawsze możemy aktualizować typy plików na bieżąco, dlatego też w porównywarce mogą wystąpić nawet kilkudniowe opóźnienia. Dokładamy wszelkiech starań, aby te informacje były aktualne.
   
 3. Dlaczego mam podać datę urodzin w danych osobowych?
  Data urodzin nie jest obowiązkowa, natomiast staramy się rozmawiać z księgarniami, aby naszym użytkownikom mogli udzieliać rabatów w dniu ich urodzin.
   
 4. Dlaczego cena książki w nexto jest minimalnie wyższa od tej podawanej w porównywarce?
  Ceny książek podawanych dla księgarnii nexto są podawane dla użytkowników którzy mają założone konta w ich księgarnii.
   
 5. W jaki sposób połączyć konto Facebook z istniejącym kontem w systemie UpolujEbooka.pl?
  W przypadku kiedy główny adres e-mail konta Facebook jest identyczny jak konta założonego w serwisie wówczas wystarczy wylogować się a następnie kliknąć przycisk Connect bądź zaloguj / zarejestruj się przez Facebooka, wówczas system podłączy konta do siebie.
  W momencie kiedy e-maile są różne, proszę przez formularz kontaktowy o przesłanie nowego adresu e-mail oraz aktualnego adresu e-mail wraz z wstawioną datą urodzenia w danych osobowych celem weryfikacji użytkownika.
   
 6. Dlaczego nie wszędzie widać informacje o typach plików?
  Nie wszystkie księgarnie udostępniają taką informacje od razu i jest ona aktualizowana ręcznie dopiero po pewnym czasie od momentu wprowadzenia do systemu.
   
 7. Dlaczego nie mogę pobrać zakupionych e-booków?
  System UpolujEbooka.pl nie jest księgarnią i nie ma możliwości kupić tutaj e-booków oraz pobierać ich z księgarni w których taki zakup został wykonany.
  Kupując e-booka, transakcji dokonujesz w księgarni, w związku z tym, najlepiej sprawdzić w historii płatności, gdzie została ona wykonana oraz sprawdzić skrzynkę e-mail na którą powinno dotrzeć potwierdzenie zakupionego e-booka.