Od czego zaczać ?

Witaj w systemie UpolujEbooka.pl, dzięki któremu będziesz w stanie zaoszczędzić czas i pieniądze kupując po okazyjnych cenach e-booki z polskich księgarni internetowych. Zapoznaj się z tym, co mamy do zaoferowania:

 
Jak polować / negocjować cenę przy zakupie e-booka?
Po zalogowaniu dostępne będą dwie opcje śledzenia / negocjowania ceny dla książki:
 
kliknięcie w ikonkę „dzwoneczka” na liście ofert (kliknięcie włącza i wyłącza śledzenie książki), w przypadku inego widoku zasada włączenia powiadomienia o promocji odbywa się wybierając przycisk "powiadom o promocji"
 
kliknięcie w przycisk „powiadom o promocji” na karcie oferty umożliwia ustawienie własnej ceny którą chcemy zapłacić za e-booka.

Dodatkowo jeśli mamy już kupioną pozycję, możemy określić w biblioteczce w której księgarni tego dokonaliśmy, aby w przyszłości nie szukać e-booka po wszystkich księgarniach w których mamy założone konto
 
Dlaczego warto śledzić książki?
Po uruchomieniu opcji „śledzenie książek” zaawansowany system porównywania cen wysyła do Użytkownika e-mail z informacją o tym, że książka, którą śledzi jest aktualnie w promocji.
Dzięki temu może dokonać zakupu po najbardziej atrakcyjnej cenie.
 
Jak śledzić autora / kategorię ?
Aby śledzić kategorię, bądź autora, wystarczy, kliknąć w przycisk „serduszka”. Dodatkowo jeśli "nie lubimy" jakiegoś autora możemy oznaczyć go krzyżykiem, dzięki temu system nie będzie nam podpowiadał co warto jest kupić i będzie w niektórych miejscach  ukrywał te książki.
 
 
Dlaczego warto dodawać autora, bądź kategorię do śledzenia ?
Poprzez stworzenie swoich ulubionych kategorii, czy też autorów, ułatwiacie sobie poruszanie się w sektorach typu „promocje/nowości”, w których dostępny jest filtr pozwalający na oglądanie tylko śledzonych kategorii i autorów.
 
Po co to wszystko ustawiać ?
Szczegółowe parametry pomogą nam dostosować ofertę serwisu i wyszukać najbardziej interesujące promocje.