ebook Dama - audiobook
3.8 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 15)

Dama - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.08
Audiobook - polecana oferta: 30.72
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.93 zł
30.72 zł Lub 27.65 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
35.91 zł
39.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzeci po „Królu” i „Asie” tom tetralogii „Anna Maria Kier”. Silny detektywistyczny duet kobiecy staje przed zadaniem, które wydaje się nie do rozwiązania. Ale to nie w stylu Anny Marii Kier i Wandy Lechickiej wycofywać się z rozpoczętego śledztwa. One nie zwykły się poddawać, tym bardziej że zagadka kryminalna wiąże się z zaginięciami dzieci.

Anna Maria Kier, była warszawska policjantka stopniowo odkrywająca niebezpieczną rodzinną historię, i Wanda Lechicka, specjalistka od cyberprzestępczości, niezbyt radząca sobie w życiu offline – ten silny kobiecy duet zakłada agencję detektywistyczną, która podejmuje się najtrudniejszych zadań.

Do agencji detektywistycznej zgłasza się kobieta, której kilka lat wcześniej zaginęła córka. Matka podejrzewa byłego męża, ponieważ dawniej znęcał się nad rodziną, a tuż po zaginięciu dziecka obnosił się z dużą gotówką. Niczego mu wtedy nie udowodniono, teraz jednak pojawił się kolejny ślad – znalazły się klucze, które feralnego dnia były w wózku dziewczynki.

Śledztwo jest trudne, powrót do przeszłości nie daje żadnej odpowiedzi, dopóki… nie dochodzi do zniknięcia kolejnego dziecka.

Audiobook „Dama” to po „Królu” i „Asie” trzeci tom tetralogii „Anna Maria Kier”. Każdy tom serii Dagmary Andryki jest osobną zagadką kryminalną, której wątki przeplatają się z prywatnym życiem bohaterek. 

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Pauliny Holtz.

Dama - audiobook od Dagmara Andryka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć