ebook Złota klatka - audiobook
3.05 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 22) Ilość stron (szacowana): 400

Złota klatka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.89
Audiobook - najniższa cena: 27.19
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
27.19 zł Lub 24.47 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
27.29 zł 20% rabatu
28.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Camilla Läckberg zwana królową szwedzkiego kryminału prezentuje pierwszy tom nowej serii kryminalnej. Złota klatka w genialny sposób przedstawia mroczne strony życia perfekcyjnej szwedzkiej rodziny, o której można przeczytać na pierwszych stronach gazet.  

Fabuła:

Faye, Jack i ich córka Julienne to na pozór normalna i kochająca się rodzina, w której niczego nie brakuje. Faye zdaje się być najszczęśliwszą kobietą pod słońcem, jednak jej życie opiera się na ciągłych próbach zadowolenia wymagającego męża. Rozumie, że poświęciła siebie i swoje ambicje aby stworzyć rodzinę idealną. Jednak za sprawa postępowania i decyzji Jacka została perfekcyjna panią domu zamkniętą w złotej klatce.

Pewnego dnia Jack wraz Julienne udają się w rejs łodzią, z którego niestety już nie wracają. W mieszkaniu, w którym miał przebywać ojciec z córką prowadzący śledztwo policjanci odnajdują ślady krwi. Oczywiście pierwszym podejrzanym staje się Jack. Mnożą się pytania, ale jak się okazuje Faye także skrywa w sobie mroczną tajemnicę.

Złota klatka to niesamowity thriller psychologiczny opowiadający o nieugiętości, brutalnej zemście. To historia z pełnokrwistymi bohaterami.

Rekomendacje:

Złota klatka to kolejna książka szwedzkiej pisarki, którą można połknąć w zatrważającym tempie.- Karolina Korczyk - Caroline Livre

 

Audiobooka mozna wysłuchać w rewelacyjnej interpretacji  Joanny Jeżewskiej

Złota klatka - audiobook od Camilla Läckberg możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Tak więc, jak na damską literaturę to nawet mi się podobało, miało to coś, aczkolwiek słucham drugiej części i na usta ciśnie mi się słowo "artykuł sponsorowany", może jestem w błędzie ale... aczkolwiek pierwszą część mogę polecić a do drugiej podejść z lekką rezerwą albo w ogóle...

    Na powyższą pozycje zdecydowałem się z lekkiej ciekawości, nie żebym był fanem kobiecej literatury...

Warto zerknąć