ebook Ostatni pocałunek
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 4628) Ilość stron (szacowana): 496

Ostatni pocałunek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
23.62 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
19.90 zł
22.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Kontynuacja emocjonującego „Pierwszego dotyku”. Emily Wayborn dokładnie wie, czego pragnie najbardziej. Może to niebezpieczne. Może będzie musiała balansować na krawędzi. Może nigdy nie będzie mogła MU zaufać...

Reeve Sallis, zabójczo przystojny miliarder, to jedyny facet, który potrafi zaspokoić Emily. Rozumie jej wszystkie potrzeby – zarówno te fizyczne, jak i emocjonalne. Tylko przy nim Emily może być sobą. W dodatku ma tylko jego, bo reszta jej życia dawno się rozpadła.
Mimo niezdrowego przywiązania Emily nie potrafi zapomnieć, że seksowny miliarder jest mistrzem manipulacji i skrywania mrocznych tajemnic. Chociaż kobieta pragnie je odkryć, ktoś usilnie dba o to, aby nawet nie zbliżyła się do prawdy. Z biegiem czasu Emily zdaje sobie sprawę, że sytuacja powoli wymyka jej się spod kontroli. Niebezpieczeństwo zagraża już nie tylko jej sercu, ale i życiu...

Ostatni pocałunek od Laurelin Paige możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kocham cię tak, jakbyś była częścią mojego DNA. Jakbyś była wpisana w mój kod genetyczny, bo nie ma we mnie takiej cząstki, która nie byłaby połączona z tobą.
No dobra. Laurelin Paige stała się oficjalnie jedną z moich ulubionych autorek. Serio, ta kobieta robi coś z moim mózgiem, kiedy czytam jej książki. A o jednej z nich mam zamiar Wam opowiedzieć właśnie teraz. OSTRZEGAM: jeśli nie znasz Pierwszego dotyku, ta recenzja może okazać się dla Ciebie spoilerem.

Emily Wayborn właśnie dowiedziała się, że jej przyjaciółka- Amber żyje. Co teraz zrobi? Wokół całego nagłego pojawienia się kobiety zaczynają wyrastać tajemnice, których nikt tak do końca nie potrafi wyjaśnić. Emily jest zakochana w Reevie, ale co jeśli on nadal kocha Amber? Która z nich ma szansę zostać jego wybranką?

Przyznaję się. Okej? Przyznaję się. Tę książkę czytałam z zapartym tchem. Jest ona o wiele lepsza niż poprzednia część, ponieważ tutaj autorka skupiła się przede wszystkim na tych tajemnicach i cichej rywalizacji o względy Reeve'a.

Teraz uwaga: powtórzę coś, co powtarzałam w poprzednich recenzjach. Główna bohaterka bardzo mnie irytowała swoim zachowaniem. Skoro widzi, że jej obecność nie jest dobra, to dlaczego nie wyjedzie od razu tylko dalej siedzi w rezydencji tego mężczyzny, myśląc sobie, jaka to ona nie jest głupia, że tu jest. Serio. Nie lubię czegoś takiego i czytając te wszystkie rozmyślania miałam wielką ochotę przywalić w łeb Emily czymś ciężkim.
Amber, którą poznałam dokładniej, sprawiła, że moje nerwy sięgnęły jakiegoś apogeum. Jest to tak cholernie irytująca laska, jeszcze bardziej niż Emily. Ugh, masakra.

A Reeve? A Reeve cieszy się, że ma przy sobie dwie piękne kobiety i chyba nie zamierza żadnej z nich uświadomić którą z nich woli. Kolejny bohater, który zasługuje na potępienie.

Mimo moich zarzutów do głównych bohaterów, jestem szczerze zachwycona tą powieścią. Choć moje nerwy nie raz i nie dwa były już totalnie na wyczerpaniu, to jednak ja uparcie trwałam i przewracałam kolejne kartki. Laurelin Paige po raz kolejny udowodniła mi, że nawet jeśli jestem na nią zła to i tak nie jestem w stanie jej opuścić. To prawie tak jak sytuacja między Reevem i Emily. Jak jakieś chore uzależnienie.

I szczerze? Teraz boję się sięgnąć po kolejne książki tej autorki, bo ja już nie wiem czego mogę się spodziewać.

Dla jednych Ostatni pocałunek może być totalnie przewidywalny i nie warty uwagi, ale ja byłam naprawdę zaskoczona końcówką. Mimo, że mogłam się jej spodziewać.

Ocena: 5/6
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć