ebook Prawdziwa miłość
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 355)

Prawdziwa miłość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 5 miesiącach
E-book - najniższa cena: 17.34
Audiobook - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
25.53 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
-42% 17.34 zł
-22% 17.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Zamek Cantendorf długo skrywał  w swoich murach mroczną tajemnicę. Strażniczka sekretu wyjawia go przed śmiercią hrabiemu Aleksandrowi. Jeśli dziedzic ujawni poznaną prawdę, straci wszystko: majątek, tytuł i zamek. Skoro ostatni świadek umiera, mógłby milczeć. Jaką decyzję podejmie?

Lady Isabelle Adler, kochanka hrabiego, wreszcie wygrała długoletnią wojnę. Jest o krok od ślubu z Aleksandrem. Czy ta przebiegła intrygantka, w której rękach spoczywa los dziecka, jedynej prawdziwie kochanej przez nią istoty, zdobędzie się na odważną decyzję? Czy uda jej się odnaleźć w sobie dawną dziewczynę z prostymi i czystymi marzeniami?

Wiedźma Alice wyrywa Kate z objęć śmierci. Czy dramatyczne przeżycia sprawią, że dziewczyna spojrzy na świat inaczej? Co w życiu jest naprawdę ważne? Czy na tej liście znajdzie się miłość do Aleksandra – mężczyzny z bogatą przeszłością – która nie daje o sobie zapomnieć?

W pustym zamku Cantendorf hula wiatr. Który z jego mieszkańców powróci w stare mury z nową nadzieją? Komu uda się złapać i zatrzymać szczęście?

            Opowieść o sile kobiecych więzi, o zasadach, które przetrwały stulecia i wciąż są aktualne.

Prawdziwa miłość od Krystyna Mirek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie da się oszukać losu. Tylko prawda może zbudować spokojne szczęście. Oszustwo, nawet jeśli bardzo dobrze ukryte, emanuje złą energią i przenika wszystko. Każde działanie, myśl i czyn. Nie pozwala o sobie zapomnieć.
Na starość bardziej ceni się czas. Szkoda go na gadanie o niczym.
Nie każdy wybiera podobną ścieżkę życia, niektórym pisany jest inny los.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć