ebook Zespole, do dzieła! - audiobook
3.41 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 59)

Zespole, do dzieła! - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.61
Audiobook - najniższa cena: 17.86
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
17.86 zł Lub 16.07 zł
19.90 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
17.86 zł
17.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Poradnik trzech znawców tematu. Ken Blanchard wraz z Alanem Randolphem i Peterem Grazierem przedstawia innowacyjny proces, w którego wyniku dochodzi do przekształcenia każdej, nawet najbardziej nieporadnej grupy pracowników w zespół wykorzystujący efektywnie pomysły i motywację wszystkich swoich członków.

W dzisiejszych czasach oczekuje się od nas wszystkich w pracy coraz większej skuteczności zespołowej. Czy jednak wiemy, jak zbudować zespół, który naprawdę potrafi wykorzystać wiedzę, doświadczenie i motywację swoich członków?
Większość z nas tego nie wie, szybko popada we frustrację, poddaje się i skłania ku samodzielnemu działaniu, ale w dzisiejszym środowisku biznesowym nie jest to dobre rozwiązanie.
Na szczęście jest lepszy sposób!
Trzej eksperci, Ken Blanchard, Alan Randolph i Peter Grazier, przedstawiają nam w tej książce trzyetapowy proces, dzięki któremu potrafimy przekształcić każdy zespół w tzw. zespół na wyższym poziomie, czyli zespół wykorzystujący efektywnie pomysły i motywację wszystkich swoich członków oraz czas swoich przywódców, proces przynoszący korzyści każdemu członkowi zespołu z osobna i całej organizacji.
Dyskusje, analizy przykładów i pytania pomogą czytelnikowi i jego kolegom z zespołu nauczyć się:
– dzielenia informacjami, by budować większe zaufanie i poczucie odpowiedzialności,
– jasnego wyznaczania granic, by dać członkom zespołu wolność do odpowiedzialnego działania,
– zarządzania samym sobą, by zespołowo podejmować dobre decyzje.
Jeśli wprowadzisz w życie rady zawarte w tej książce, przekonasz się, że praca zespołowa sprawia przyjemność, daje satysfakcję i zapewnia wysoką wydajność.

Zespole, do dzieła! - audiobook od Ken Blanchard, Peter Grazier, Alan Randolph możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć