ebook Do trzech razy Natalie
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 1008)

Do trzech razy Natalie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.80
Audiobook - najniższa cena: 22.99
wciąż za drogo?
24.55 złpremium: 15.84 zł Lub 15.84 zł
-24% 19.80 zł Lub 17.82 zł
20.33 zł Lub 18.30 zł
26.40 zł
20.32 zł
21.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Natalie powracają, by uciec w wielkim stylu...

W Międzyzdrojach, uroczej nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej, gdzie zazwyczaj najgorszą plagą są kieszonkowcy, zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. Nikt nie wie, kim była ofiara morderstwa. W tym samym czasie ktoś włamuje się do pustego pokoju w eleganckim hotelu. Nie ma żadnych śladów, nic nie ginie. Policja jest bezsilna. Traf chce, że właśnie wtedy nad polskim morzem odpoczywają siostry Sucharskie. Nieoczekiwanie mężczyźni ich życia sprawili im zawód, tak więc Natalie postanowiły uciec z domu. Ale jak długo można leżeć bezczynnie na plaży? I co robić, gdy z nieba leje się piekielny żar? Siostry na własną rękę zaczynają prowadzić śledztwo, wchodząc w drogę miejscowym stróżom prawa. Jak to Natalie.

Do trzech razy Natalie od Olga Rudnicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dlaczego kobiety zawsze słyszą coś innego, niż mówią mężczyźni?!
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Natalie powracają :) Kontynuacja przygód przyrodnich sióstr - Natalii :) Lekko i z humorem, autorka wróciła na poziom tomu pierwszego, z przyjemnością i uśmiechem przeczytałam :)

Warto zerknąć