ebook Miasto niebiańskiego ognia
4.46 / 5.00 (liczba ocen: 205955)

Miasto niebiańskiego ognia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
Wydawca:  Wydawnictwo MAG
E-book - najniższa cena: 27.90
43.00 złpremium: 25.80 zł Lub 25.80 zł
27.90 zł
36.55 zł Lub 32.90 zł
40.42 zł 10 zł na konto
43.00 zł Lub 38.70 zł
34.40 zł
36.55 zł
36.97 zł
39.00 zł
43.00 zł
43.00 zł
Inne proponowane

Ciemność ogarnęła świat Nocnych Łowców. Chaos i destrukcja obezwładniają Nefilim, ale Clary, Jace, Simon i ich przyjaciele łączą siły, żeby walczyć z największym złem, z jakim dotąd się zetknęli. Brat Clary Sebastian Morgenstern systematycznie usiłuje zniszczyć Nocnych Łowców. Posługując się Piekielnym Kielichem, zmienia ich w istoty z koszmaru, rozdziela rodziny i kochanków, powiększa szeregi swojej armii Mrocznych. Nic na świecie nie jest w stanie go pokonać… ale jeśli Clary i jej drużyna wyprawią się do królestwa demonów, mogą mieć szansę…Ludzie stracą życie, miłość zostanie poświęcona, cały świat się zmieni. Kto przeżyje w szóstej i ostatniej, wybuchowej części „Darów Anioła”?

Miasto niebiańskiego ognia od Cassandra Clare możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasami trzeba stracić wszystko, żeby zbudować coś na nowo, a odzyskiwanie jest słodsze od bólu utraty.
Ukrywanie prawdy nigdy nie działa. Rozumie to każdym kto dostatecznie długo żyje.
Wszyscy jesteśmy tym, co pamiętamy. Składamy się z nadziei i lęków tych, którzy nas kochają. Póki istnieje miłość i pamięć, nie ma prawdziwej straty.
Lepiej kochać i bać się, niż nic nie czuć.
Bohaterami nie zawsze są ci, którzy wygrywają. Czasami są nimi ci, którzy przegrywają, ale nie poddają się i nadal walczą. To właśnie czyni ich bohaterami.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Szósty tom serii "Dary anioła" - książek z serii przygodowych fantasy kierowanych do młodzieży. Zwieńczenie serii, rozwiązanie zagadek i zakończenie wątków. Nie rozczaruje fanów serii.

Warto zerknąć