ebook Drugi przekręt Natalii
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 1508)

Drugi przekręt Natalii
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.48
Audiobook - najniższa cena: 23.03
wciąż za drogo?
-13% 21.12 złpremium: 12.67 zł Lub 12.67 zł
20.48 zł Lub 18.43 zł
22.44 zł
24.55 zł Lub 22.10 zł
26.40 zł
20.48 zł
20.53 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Co nowego u nieobliczalnych sióstr Sucharskich, które potrafią skomplikować nawet najprostsze sprawy? Wyśmienity, nieco przewrotny kryminał i pierwszorzędna komedia w jednym! W mieszkaniu Janusza Zawady, dawnego wspólnika ojca sióstr Sucharskich, zostają znalezione pozbawione głowy zwłoki młodego mężczyzny, a sam starszy pan znika bez śladu. Czy to jego szczątki były w spalonym, porzuconym nad Wartą samochodzie? Pięciu Nataliom trudno w to uwierzyć. Dochodzenie prowadzone przez policję ujawnia, że Janusz Zawada nie był zwyczajnym starszym panem. W przeszłości współpracował z potężnym gangiem złodziei dzieł sztuki, a w skrytce bankowej miał brylanty warte miliony. Śledztwo trwa, giną kolejni świadkowie. Brylanty znikają, a na scenę wkraczają siostry Sucharskie...„Wciąga, intryguje, bawi i pozostawia niedosyt. Bo kto raz przestąpił próg domu w Mechlinie, nigdy nie będzie chciał go opuścić!”Anita Boharewicz, We-dwoje.pl o „Natalii 5”„Nieobliczalne siostry Sucharskie potrafią skomplikować najprostsze sprawy tak, że nie sposób ze stoickim spokojem patrzeć na ich poczynania. Skuś się na ten niebanalny, przewrotny kryminał z interesującą domieszką sensacji, romansu i komedii, a na pewno nie pożałujesz”.cyrysia.blogspot.com„«Drugi przekręt Natalii» pochłania się jednym tchem. Skąpe opisy i świetnie poprowadzone dialogi napędzają akcję, która rwie jak szalona, od pierwszej do ostatniej strony ściskając czytelnika za gardło”.kreatywa.net

Drugi przekręt Natalii od Olga Rudnicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Morderstwo doskonałe to takie, kiedy nikt nie podejrzewa, że w ogóle zostało popełnione.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Drugi tom komedii kryminalnej o zwariowanych Nataliach. Jednak niestety słabszy niż pierwszy.

  • Awatar

    Wynudzilam sie strasznie. Dobrnelam do konca, bo nie lubie nie konczyc ksiazek. NIestety, w tej ksiazce prawie nic sie nie dzieje. Dziewczyny wciaz cos chowaja, ukrywaja, nie chca nic powiedziec policji, ich chlopakom. Niby fajne charaktery, ale do rozwiniecia, bo torche plaskie, nic tylko sie przekomazaja miedzy soba i ze wszytkimi. Osobiscie wole bardziej wiarygodne charaktery i bardziej wartka akcje!

  • Awatar

    Świetnie się bawiłam przy czytaniu, dużo śmiechu i ciągła akcja. Jeśli ktoś czytał pierwszą część, to koniecznie niech przeczyta i tą, bo warto. Polecam :)

Warto zerknąć