ebook Miasto zagubionych dusz
4.3 / 5.00 (liczba ocen: 323506)

Miasto zagubionych dusz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
Wydawca:  Wydawnictwo MAG
E-book - najniższa cena: 21.05
35.09 złpremium: 21.05 zł Lub 21.05 zł
29.83 zł Lub 26.85 zł
35.09 zł
35.09 zł Lub 31.58 zł
21.05 zł
29.44 zł
29.83 zł
29.83 zł
31.23 zł
35.09 zł
Inne proponowane

Piąty tom bestsellerowych „Darów Anioła”! Clary musi stawić czoło wrogom zupełnie sama. Jeśli przegra, Jace straci znacznie więcej niż życie... Jace jest teraz sługą zła, związanym na wieczność z Sebastianem. Tylko mała grupka Nocnych Łowców wierzy, że można go uratować. Żeby to zrobić, muszą zbuntować się przeciwko Clave. I muszą działać bez Clary. Bo ona rozgrywa niebezpieczną grę zupełnie sama. Ceną przegranej jest nie tylko jej własne życie, ale również dusza Jace’a. Clary jest gotowa zrobić dla niego wszystko, ale czy nadal może mu ufać? I czy on jest naprawdę stracony? Jaka cena okaże się zbyt wysoka, nawet za miłość?

Miasto zagubionych dusz od Cassandra Clare możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ból czyni cię silniejszym. Strata czyni cię mocniejszym.
To dziwne, jak świat może przesunąć się na osi i wszystko, w co się wierzyło zmienić całkowicie w mgnieniu oka.
Często jest tak, że co cenne i stracone, po odnalezieniu jest inne, niż gdy je zostawiłaś.
Są pewni ludzie...ludzie, których świat wyróżnia szczególnym przeznaczeniem. Specjalnymi łaskami i specjalnymi cierpieniami. Bóg wie, że przyciąga nas to, co piękne i udręczone. Niektórych ludzi nie można naprawić. Albo jeśli można, to tylko miłością i poświęceniem tak wielkim, że niszczy ona dającego.
Gdy znajdziesz prawdziwą miłość, już nie potrzebujesz innych ludzi w swoim życiu.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Piąty tom serii "Dary anioła". Książka z serii przygodowych fantasy kierowana do młodzieży. Sporo krwi no znów ta "nieszczęśliwa miłość". Jednak fabuła wciągająca.

  • Awatar

    Super książka polecam

Warto zerknąć