ebook Słodki oszust
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 4294) Ilość stron (szacowana): 136

Słodki oszust
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 13.33
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
13.33 zł Lub 12.00 zł
13.93 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
13.33 zł
13.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Dylan i Audrey nie planują się zakochiwać, a siłę pożądania chcą wykorzystać w zupełnie inny sposób. Problem w tym, że żadne nie mówi całej prawdy...

Brytyjski dyrektor do spraw reklamy – Dylan Locke – przybywa do Nowego Jorku, by spędzić czas z dorastającym synem. Nie szuka miłości. Nie szuka przeznaczenia. A już na pewno nie szuka Audrey Lind. Jest ładna, o wiele za młoda i przesadnie romantyczna. Kiedy jednak dziewczyna, która mogłaby być jego córką, dosłownie ląduje mu na kolanach i prosi, by został jej przewodnikiem po świecie namiętności, skłamałby, mówiąc, że nie jest zainteresowany. Tylko czy Audrey na pewno jest taka niewinna, jak się wydaje? Które z nich kłamie? Kto w tej dziwnej grze przegra swoje serce?

Doświadczony nauczyciel i gorliwa uczennica w zawikłanej relacji, w której role ciągle się odwracają. Wejdź do świata powieści bestsellerowej Laurelin Paige, autorki cyklu Uwikłani.

Słodki oszust od Laurelin Paige możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć