ebook Klopp. Mój romans z Liverpoolem
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 87)

Klopp. Mój romans z Liverpoolem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.99
Audiobook - najniższa cena: 27.99
wciąż za drogo?
27.99 zł Lub 25.19 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
-7% 28.63 zł
29.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

„You’ll Never Walk Alone” – ta słynna pieśń nigdzie nie brzmi tak potężnie jak na Anfield. Kibice Liverpoolu to wyjątkowe i wymagające plemię. Z kolei Jürgen Klopp bez wątpienia należy do najlepszych i najbardziej szanowanych trenerów na świecie. Trudnych do obłaskawienia fanów z Merseyside Niemiec przekonał do siebie nie tylko zdobyciem mistrzostwa Anglii po 30 latach posuchy i tryumfem w Lidze Mistrzów po 14 latach przerwy.
Klopp jest po prostu równym gościem! Kochamy go za poczucie humoru i cięte riposty. Za piłkarską pasję i świadomość własnych wad. Za to, że jego drużyny grają piękny, ofensywny futbol. Za to, że dba o każdego pracownika klubu i każdego kibica. Klopp naprawdę mówi: nigdy nie będziesz szedł sam.

REKOMENDACJE KSIĄŻKI „Klopp. Mój romans z Liverpoolem”
„Gdy w 2015 roku Steven Gerrard kończył karierę w Liverpoolu, wydawało mi się, że tego klubu nic przyjemnego nie może już spotkać. Porażka 1:6 ze Stoke na pożegnanie wieloletniego kapitana była jak sztylet wbity w środek kibicowskiego serca. Brak gry w Lidze Mistrzów, chaotyczna polityka transferowa i 10. miejsce w tabeli – taki był obraz The Reds przejmowanych przez Jürgena Kloppa.
Anthony Quinn w piękny sposób opisuje wyboistą drogę do zakończenia najdłuższego w historii klubu okresu bez mistrzostwa Anglii” – Wojciech Piela, Kanał Sportowy

O AUTORZE:
ANTHONY QUINN urodził się w Liverpoolu w 1964 roku. W latach 1998–2013 pracował jako krytyk literacki i filmowy dla gazety „Independent”. Do tej pory napisał kilka książek: The Rescue Man, za którą otrzymał nagrodę Author’s Club Best First Novel (2009), Half of the Human Race, The Streets, która była nominowana do nagrody Waltera Scotta (2013), Curtain Call, Freya oraz Eureka.
ANTHONY QUINN prywatnie jest wielkim fanem futbolu, a w szczególności klubu Liverpool. Z tej właśnie pasji narodziła się książka „Klopp: Mój romans z Liverpoolem” – swoisty pomnik dla trenera, który przywrócił The Reds miejsce w światowej elicie.

Klopp. Mój romans z Liverpoolem od Anthony Quinn możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć