ebook Piekielny układ
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 911) Ilość stron (szacowana): 384

Piekielny układ
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
31.62 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
-38% 20.90 zł
22.10 zł Lub 19.89 zł
27.20 zł Lub 24.48 zł
18.70 zł
23.26 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Pikantna historia miłości z piekła rodem.

By ochronić swoją młodszą siostrę, Nicole jest gotowa na wiele. Gdy ojciec dziewcząt oferuje wierzycielowi jedną z córek, starsza z nich wyrusza do klubu go-go, aby negocjować z właścicielem. Spodziewa się wszystkiego, tylko nie spotkania z nieziemsko przystojnym bad boyem, roztaczającym wokół siebie zabójczy urok – a taki właśnie jest Bruno Cabrera. Oboje natychmiast zdają sobie sprawę, że właśnie znaleźli się w punkcie, z którego nie ma już powrotu. Rozpoczynają więc niebezpieczną grę, pełną niedopowiedzeń i narastającego erotyzmu…

–  Dobra, mówcie, co powinnam robić. – Ożywiam się.
–  Weźmiesz tę tacę i zaniesiesz do stolika Brunona – wtrąca się Minnie, która właśnie przystanęła obok nas. – Kazał ci się tam zjawić.
Odbieram z rąk Minnie tacę z trzema szklaneczkami wypełnionymi ciemnym alkoholem i odchodzę. Przeciskam się między stolikami i tylko ciężko wzdycham, widząc, jak mężczyźni pożerają mnie wzrokiem, ale staram się sztucznie uśmiechać. Podchodzę do stolika, stawiam na stoliku podkładki, szklaneczki, a przy ostatniej zauważam, że Bruno wzrokiem odsyła swoich kompanów.
–  Usiądź. – Wskazuje miejsce przy sobie. Kiedy tylko siadam, natychmiast się przysuwa, a jego ramię wędruje na skórzane oparcie zaraz za mną. – Ładnie wyglądasz. Pasują ci szpilki. – Uśmiecha się w moją stronę.
Zdziwiona tymi słowami unoszę brew, co zauważa, bo uśmiech na jego twarzy staje się jeszcze szerszy. Nic nie mówiąc, przyglądam się mu przez chwilę, następnie powoli wzrokiem zjeżdżam po czarnej marynarce, białej koszuli, aż do eleganckich spodni i drogich butów.

Rekomendacje: 

Lektura Piekielnego układu sprawiła, że przestałam kłaść się wcześnie spać. Jestem ogromnym śpiochem, ale no nie mogłam tak łatwo odkładać tej książki, kiedy akurat działy się najciekawsze rzeczy! To chyba powinno posłużyć jako wystarczające słowa zachęty z mojej strony.  - Natalia Świętonowska - Inthefuturelondon

Zdecydowanie nie jest to puste romansidło z przewagą scen erotycznych. Autorka sprezentowała nam prawdziwy miszmasz, mamy intrygi, problemy, wielką miłość, dramatyzm, a to wszystko okraszone nutką erotyzmu. Podziwiam lekkość pióra i styl Pani Sivar. Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Piekielny układ wciąga i sprawia, że chcemy wiedzieć, co będzie dalej i dalej wraz z kolejnymi zwrotami akcji. - Magdalena Fraszczak vel Jószczak - Ksiązka w autobusie

Piekielny układ od A.S. Sivar możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
O twórczości A.S. Sivar słyszałam już jakiś czas temu, jednak jeszcze nie miałam okazji samej się przekonać, o co tak naprawdę tyle szumu. W moje łapki wpadła najnowsza powieść tej autorki, więc oczywiście z ogromną ciekawością zabrałam się do jej lektury. Czy Piekielny układ sprawił, że chcę poznać więcej tworów A.S. Sivar?

Nicole jest gotowa poświęcić naprawdę wiele, by tylko ochronić swoją młodszą siostrę. Kiedy więc dowiaduje się, że ich własny ojciec zaofiarował swoją córkę w zamian za spłatę długu, Nicole udaje się do klubu go-go, by negocjować z właścicielem w tej sprawie. Jest gotowa tak naprawdę na wszystko, ale nie spodziewa się spotkania piekielnie przystojnego mężczyzny, roztaczającego wokół siebie mrocznego uroku. Zarówno Nicole, jak i Bruno zdają sobie sprawę z tego, że właśnie znaleźli się w punkcie, z którego nie da się już wrócić. Rozpoczynają więc grę, w której nie zabraknie niedomówień, ukrytych intencji i mroku...

Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się, że ta powieść aż tak mi przypadnie do gustu. Miałam pewne obawy dotyczące tego, czy ta historia nie będzie dla mnie zbyt mroczna i trochę za ciężka, ale na szczęście autorka pokazała mi, że moje wątpliwości były bezpodstawne, a ona sama potrafi czarować słowem pisanym.

Skoro wspomniałam już o czarowaniu, to nie byłabym sobą, gdybym nie napisała czegoś więcej o stylu pisania autorki. Podczas lektury czułam, że A.S. Sivar ma już na swoim koncie literackie publikacje, ponieważ jej styl sprawia, że przez tę powieść się dosłownie płynie. Książka jest więc napisana językiem prostym, przyjemnym i naprawdę obrazowym – co w przypadku romansu/erotyku jest niezwykle ważne.

Główna bohaterka, czyli Nicole została wykreowana dobrze, choć nie udało mi się uniknąć pewnych negatywnych uczuć, w stosunku do niej. Podziwiam jej stanowczość i chęć ocalenia siostry za wszelką cenę, aczkolwiek bywały chwile, kiedy irytowała mnie jej zmienność. Jednakże ostatecznie mogę stwierdzić, że jest to postać charakterystyczna, która z pewnością odnajdzie wielu fanów.

Sama fabuła jest również bardzo dobrze zarysowana i tak naprawdę podczas lektury nie sposób się nudzić. Dzieje się tutaj sporo, zwłaszcza emocjonujących rzeczy, dzięki czemu lektura Piekielnego układu sprawiła, że przestałam kłaść się wcześnie spać. Jestem ogromnym śpiochem, ale no nie mogłam tak łatwo odkładać tej książki, kiedy akurat działy się najciekawsze rzeczy! To chyba powinno posłużyć jako wystarczające słowa zachęty z mojej strony.

Pierwsze spotkanie z twórczością A.S. Sivar mogę uznać za bardzo udane i satysfakcjonujące. Cieszę się, że poznałam tę historię i wiem, że w przyszłości na pewno sięgnę po pozostałe powieści spod pióra autorki. Jeżeli szukacie ciekawego i wciągającego romansu lub erotyku, to koniecznie miejcie na uwadze Piekielny układ.

Ocena: 5/6
©Inthefuturelondon
Z twórczością autorki mam przyjemność spotkać się już drugi raz. Za pierwszym razem Konsorcjum bardzo przypadło mi do mojego czytelniczego gustu, a czy Piekielny układ również? Jak myślicie?

Od momentu zobaczenia Piekielnego układu w zapowiedziach przeczuwałam, że to będzie idealna książka dla mnie. Powiem szczerze, że przeczucie mnie nie zwiodło. Ogólny zamysł książki trafił idealnie w moje biedne czytelnicze serce. Poznajemy Nicole Brandt- dziewczynę, która w przeszłości robiła rzeczy, z których wcale nie jest dumna, próbuje zmienić siebie i nie dopuścić, aby ponownie jej „gorsza” strona ujrzała światło dzienne. Włożyła to na prawdę wiele wysiłku, aby zostawić poprzednie życie i zacząć wszystko od nowa, chciała jedynie wieść spokojne i ułożone życie. Jednak, gdy młodsza siostra oznajmia jej, że musi odpracować dług ojca w klubie go-go, Nicky zastępując ją, jedzie do tajemniczego Brunona, aby rozmówić się z nim i postawić sprawę jasno – jej siostra nie postawi nogi w takim miejscu. Aby uratować Amy, nasza bohaterka zgadza się odpracowywać zaciągnięty dług jako kelnerka w nocnym klubie. Teraz jest zdeterminowana, aby jak najszybciej uwolnić się od tego miejsca i uciec jak najdalej od niego.
On – Bruno Cabrera, nieziemsko przystojny, obrzydliwie bogaty (oczywiście), bardzo pewny siebie, nieznoszący żadnego sprzeciwu, właściciel klubu, który to od pierwszego momentu bardzo mocno oddziałuje na Nicky.
Dwie silne osobowości, dwa mocne charaktery, tworzące prawdziwą mieszankę wybuchową. Żadne z nich nie potrafi ulec, a przy tym przyciągają się jak magnes. To, jak potoczą się ich losy, sprawdzicie sięgając, po książkę, jednak mogę Was zapewnić, że będzie iście dynamiczne spotkanie.

Autorka dla mnie w bardzo fajny sposób pokazała relację między siostrami. Czytając, czuje się łączącą je więź. Jedna dla drugiej, gotowa jest skoczyć w ogień i to jest super. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę była sama fabuła. Kwestia odpracowania długu ojca przez córkę jest fajnym tematem, mimo że dość popularnym. W tym przypadku wyszło naprawdę ciekawie. Zdecydowanie nie jest to puste romansidło z przewagą scen erotycznych i nic poza tym. Autorka sprezentowała nam prawdziwy miszmasz, mamy intrygi, problemy, wielką miłość, dramatyzm, a to wszystko okraszone nutką erotyzmu. Podziwiam lekkość pióra i styl Pani Sivar. Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Piekielny układ wciąga i sprawia, że chcemy wiedzieć, co będzie dalej i dalej wraz z kolejnymi zwrotami akcji. Ja jestem bardzo zadowolona z przyjemnie spędzonego czas przy tej lekturze i mogę ją zdecydowanie polecić, a Wasze jesienne wieczory na pewną staną się całkiem przyjemne.

Ocena: 5/6

©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć