ebook Grzeszny zdobywca
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 4192)

Grzeszny zdobywca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - polecana oferta: 17.90
wciąż za drogo?
-10% 17.90 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł
-10% 17.89 zł
22.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Grzeszny zdobywca autorstwa Lauren Paige rozpoczyna całkiem nową, gorącą serię Seksowny duet. Dla zwolenników erotycznych igraszek i biznesowych rozgrywek to pozycja wręcz obowiązkowa.

Fabuła:

Przeznaczeniem dwudziestopięcioletniej Elizabeth jest dziedziczenie firmy Dyson Media, największej spółki medialnej w Europie. Aby kobieta mogła stać się dziedziczką po śmierci ojca, musi spełnić jeden warunek, powinna ukończyć dwadzieścia dziewięć lat, lub wcześniej wydać się za mąż.

Właściciel agencji Reach, która jest doskonale rozwijającą się i poszukującą nowych rynków firmą, chce połączenia obu firm. Problemem jest jednak to, że Elisabeth nie spełniła żadnego z warunków dziedziczenia i nie może podjąć decyzji o fuzji. Donovan Kincaid z Reach wpada na pomysł fikcyjnego związku małżeńskiego. Plan przewiduje, że Elizabeth wyjdzie za mąż za jednego ze wspólników firmy Reach, Westona Kinga. Elisabeth, chcąc ratować dziedzictwo godzi się na udawane małżeństwo. Jak się okazuje kandydat na fałszywego męża to szalenie atrakcyjny mężczyzna, seksowny i doświadczony biznesmen. Elizabeth ma nadzieję, że u jego boku nabierze doświadczenia w prowadzeniu firmy i będzie mogła z powodzeniem realizować strategiczne wizje zmarłego ojca.

Czy decyzja, którą podjęła Elisabeth była słuszna i czy ten cały oszukany i szalony plan ma szansę aby zakończyć się happy endem?

Bohaterowie, którym z przyjemnością będziesz kibicować i z rozbawieniem śledzić ich słowne potyczki. Wyznający zasadę: „Kto się lubi, ten się czubi” będą mieli z Grzesznym zdobywcą doskonałą zabawę.

Grzeszny zdobywca od Laurelin Paige możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć