ebook Pracowite wakacje w Rzymie
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Pracowite wakacje w Rzymie

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

"Pracowite wakacje w Rzymie"- w skrócie

 

Andrea Niwiński i Alex Fitzwilliam stają wobec wyzwania, przy którym walka z handlarzami niewolników wydaje się błahostką. Rzym, Wieczne Miasto, ma dla nich niespodziankę. Niespodzianka ma metr dziewięćdziesiąt dwa, jest Rosjaninem i ma na imię Oleg Tsun. Andrea po raz kolejny musi wybrać. Kogo wybierze? Alexa? Olega? Siebie? Samotność?

 

 

"Pracowite wakacje w Rzymie" - szerzej

 

Andrea Niwiński jest trzydziestoletnią przedstawicielką naszego gatunku: Homo Sapiens Sapiens. Alex Fitzwilliam zdecydowanie nie zalicza się do ludzkiej populacji naszej planety. Jego miejsce jest wśród Nadnaturalnych, jest bowiem Zmiennym, czyli, dla przywiązanych do łacińskiej nomenklatury, Homo Sapiens Variabilis.

Oboje wrócili cali i zdrowi z Kongo, gdzie, wraz z emerytami z Legii Cudzoziemskiej, likwidowali centrum handlu niewolnikami (szczegóły w "Morzu krwi" tej samej autorki).

Zmęczeni i, jak Andrea, ciągle jeszcze czujący się poobijani po walce, mieli zamiar cieszyć się spokojnymi i zasłużonymi wakacjami w Krakowie. Planowali nieśpiesznie odkrywać, czym dla nich jest "bycie razem", co to znaczy "kochać", jak przestać się bać bliskości i jak nie zabić przyjaciół z dzieciństwa. 

 

Tymczasem muszą jechać do Rzymu. 

 

To znaczy, musi jechać Andrea, a Alex kategorycznie odmawia zostania z tyłu.

Wyjazd nie wygląda na wypoczynkowy i taki chyba nie będzie, ponieważ Andy i jej specyficzne umiejętności są potrzebne Iwanowi Dołhorukiemu, szefowi jednej z mafijnych Rodzin. 

W Wiecznym Mieście spotkają nie tylko mafiozów i szaleńców, ale i Olega Tsun, Zmiennego, Alfę Watahy Rzymu. 

 

Spotkanie z Olegiem, to początek kłopotów, nie tylko dlatego, że dwóch Alfa i jedna kobieta, to zawsze zapowiedź walki na śmierć i życie. 

Groźniejsza, niż połączone terytorializmy Alexa i Olega, okaże się czyjaś potrzeba udowodnienia, że "jest kimś". Z tego powodu, wszyscy troje otrą się o śmierć, a dzieciństwo dwunastoletniej dziewczynki może zostać brutalnie zakończone. 

Dwóch Nadnaturalnych i jedna kobieta wiedzą doskonale, że ratowanie tych, których się kocha, jest ważniejsze i pilniejsze, niż ustalanie hierarchii i dominacji. Oleg i Alex, ku ich zaskoczeniu, odkrywają, że biologiczne imperatywy ich rasy nie są tak mocne, jak mogliby przypuszczać.

Alex, czy Oleg? Kogo wybierze Andrea Niwiński, z kim będzie próbować odnaleźć jej normalność?

Co potrafią tatuaże Alexa? Czy kontrakt zawarty z mafią na wieczność da się rozwiązać? Co robią w Rzymie bracia Napierowie? 

Odpowiedzi w "Pracowitych wakacjach w Rzymie".

 

"Pracowite wakacje w Rzymie", to powieść z gatunku urban fantasy, to romans zdecydowanie paranormalny. Powieść jest drugą częścią cyklu "Droga Smoka", może być jednak czytana osobno.

 

Ci, których interesują wcześniejsze losy Alexa i Andrei, znajdą je w "Morzu krwi".

 

Pracowite wakacje w Rzymie od Monika Lech możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć