ebook Trans - audiobook
3.67 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 246) Ilość stron (szacowana): 592

Trans - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 26.94
Audiobook - najniższa cena: 27.97
27.97 zł Lub 25.17 zł
34.99 zł 10 zł na konto
34.99 zł Lub 31.49 zł
28.47 zł
31.49 zł
34.99 zł
Inne proponowane

Pogoń za sadystycznym mordercą, wyrafinowana gra z tajemniczym prokuratorem, walka z nałogiem – kontynuacja świetnie przyjętej powieści kryminalnej „Detoks”. Krzysztof Domaradzki nie obniża lotów i zaprasza fanów mrocznych kryminałów na prawdziwą ucztę!

W Lesie Łagiewnickim zostają znalezione zmasakrowane zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że ofiarą jest młoda policjantka z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. W pogoń za mordercą policjantki ruszają jej koledzy, na czele z kontrowersyjnym, uzależnionym od alkoholu i coraz bardziej nieprzewidywalnym komisarzem Tomkiem Kawęckim. Czy uda mu się zwyciężyć w walce z mordercą, tajemniczym prokuratorem i nałogiem, zanim popadnie w obłęd?
„Trans” to kontynuacja świetnie przyjętej powieści kryminalnej „Detoks”. W przygotowaniu ostatnia część kryminalnej trylogii – „Reset”.

Trans - audiobook od Krzysztof Domaradzki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć