ebook Księżniczka krwi
2.93 / 5.00 (liczba ocen: 7)

Księżniczka krwi
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 18.45
18.45 zł Lub 15.68 zł

Alexandra Artemida Drakula Dark to wesoła 13-letnia dziewczyna, pierwsza w kolejce, choć niechętna pretendentka do tronu w amerykańskim królestwie Mrocznylasu. Jak każda przyzwoita wampirzyca martwi się, że choć ma już tyle lat, to wciąż nie umie… wysuwać kłów. Na szczęście jej najlepsze przyjaciółki – diablica Laura i wilkołaczka Amy – nie
mają jej tego za złe. Nastolatki spędzają całe dnie razem, świetnie się bawiąc i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie… przewodnicząca Rady Wampirów, Veronika. To z powodu jej intryg Księżniczka Krwi będzie musiała opuścić wychowującego ją samotnie ojca i swój dom, by udać się na drugi koniec świata, do Juchnowca Górnego w jakiejś Polsce, gdzie jej szkoleniem zajmie się niezłomny Mordred, pół-pies i pół-wampir w jednej postaci. Ale to dzięki temu wyjazdowi pozna przystojnego i mądrego Edwarda, ratując mu życie po ataku wilkołaków i przekonując, że i on jest… wampirem (co nie będzie wcale łatwe).
Jaki talent odkryje w sobie ta sympatyczna wampirzyca po przemianie? Czy uda jej się nie dopuścić do ślubu wrednej Veroniki z tatą? I czy rzeczywiście straciła mamę dwanaście lat temu, gdy złowrogi łowca wampirów przebił jej serce osikowym kołkiem?

Księżniczka krwi od Aleksandra Dziwińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć