ebook Krople deszczu
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 1994)

Krople deszczu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.59
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
-15% 25.49 zł Lub 22.94 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
21.59 zł 20% rabatu
25.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)

Ali Rain
Czasami zastanawiam się, jak znalazłam się w miejscu, w którym teraz jestem, ale gdy ból powraca, od razu sobie przypominam… wszystko przez to, że odeszła. Mieszkam teraz w nowym mieście, chodzę do nowej szkoły i powinnam ruszyć dalej ze swoim nowym życiem. Problem w tym, że sama już nie wiem, kim jestem. Został mi tylko taniec, a z każdym kolejnym dniem czuję się coraz bardziej samotna. Cisza stała się motywem przewodnim mojego życia. Ona kazała mi odnaleźć radość i światło, ale nie mam pojęcia jak, skoro przez większość czasu otacza mnie mrok… do czasu, aż poznaję jego.

Drew Hale
Mam w życiu tylko jeden cel: za dwieście dziewięćdziesiąt osiem dni wyjechać z tego miasteczka i nigdy nie wrócić. Wszyscy uważnie mnie tu obserwują, zbyt uważnie, i mam już dość ciągłego ukrywania się pod maską obojętności. Potrzebuję wolności. Pływanie to moja przepustka do lepszego życia i codziennie powtarzam sobie, by się nie wychylać, trzymać ustalonej rutyny i pod żadnym pozorem nie pozwolić, by cokolwiek mnie rozproszyło. Wbrew powszechnej opinii, nie jestem chodzącym ideałem – każdego dnia tonę w poczuciu winy. Nie mam pewności, czy kiedykolwiek przestanę czuć się bezwartościowy, niechciany i przepełniony wstydem… do czasu, aż poznaję ją.

Krople deszczu od Kathryn Andrews możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Gdy umiera ktoś, kogo kochasz, nic już nie jest takie samo.
Uwielbiam takie momenty, w których gdy czytam jakąś powieść i nie wiem jaka będzie. Przez zupełny przypadek czasami napotykam na zupełnie nowych autorów i znajduje nową najbardziej ulubioną powieść po wsze czasy, a ta książka to więcej niż klejnot, to perła!

Krople deszczu jest pełna uczuć. Sprawiła, że nie wiem co myśleć. Jestem rozbita. Jest emocjonalna, smutna w niektórych momentach, ale jest też urocza, że trudno mi było się od niej oderwać. Dajcie mi drugi tom, proszę! Przygotujcie się na spotkanie z Ali Rain oraz Drew Hale, uwierzcie mi na słowo... Ich historia zostanie z Wami na bardzo długi czas.

Drew Hale'a to jest bardzo lubianym i popularnym chłopakiem. Ma wokół siebie wielu znajomych, chłopaki chcą być tacy jak on a dziewczyny po prostu chcą mieć takiego faceta przy sobie jak Drew. Nikt tak naprawdę nie wie, że to tylko fasada jego bycia. Tak naprawdę to maska. Pragnie tylko jednego w spokoju i bezboleśnie ukończyć szkołę, a potem wynieść się z domu. Jednak w dniu, kiedy Drew spotyka Ali i okazuje się, że są sąsiadami oraz, że będą uczęszczać do tej samej szkoły, coś zmienia się w jego życiu. Mimo że z początku nie chce tego przyznać. Ich codzienne spotykanie się nad brzegiem plaży staje się rutyną, która prowadzi ich do przyjaźni, ale czy na pewno? Drew z całych sił nie chce angażować się emocjonalnie, nie chce pozwolić sobie na przywiązanie, pragnie uciec... Co zrobić, gdy nasze serce kłóci się z rozumem i tak naprawdę robi wszystko po swojemu?

Tyle przepięknych emocji towarzyszyło mi podczas czytania tej powieści, że tego się nie spodziewałam. Jest to opowieść o młodej miłości, która jest bardzo burzliwa, ale i piękna. Pokazuje istotę tego, że liczy się teraz. Zarówno Ali jak i Drew to pogubione dusze... Ali cierpi z powodu śmierci matki, ale i Drew ma swoje powody, dla których udaje i nie chce pokazać swoich uczuć. Nie chcę zdradzać Wam wszystkiego, ponieważ chcę abyście sami ocenili czy jego życie również było tak złamane. Mogę powiedzieć tylko tyle, że ma na barkach bardzo wielki ciężar, nosi poczucie winy i choć jest to nieuzasadnione, to jednak trudno czasem samemu dostrzec prawdę... Dobrze, że miałam chusteczki ze sobą, ponieważ to przy Ali, bohater się otworzył. Dał jej szansę, mimo początkowej niechęci. Nie nosił maski, był takim Drew, jakim chciał być. To mnie rozbiło. Do tego Ali oraz Drew to pokrewne dusze, które się dopełniały. Rozwój ich relacji był taki prawdziwy i szczery, że moje serce płakało razem ze mną. Trudno znaleźć osobę, która będzie dla nas taką duszą, że jego serce będzie naszym sercem, a nasze serce będzie jego sercem. Że tak naprawdę te serca to jedno serce. Tyle przeszkód do pokonania, ale oni chcieli dać radę i to dzięki temu, że powoli budowali fundament oparty na szczerości mogli liczyć na to, że im się uda . Kibicowałam im od pierwszej chwili, gdy tylko przypadkiem się spotkali, bo prawdziwa miłość zawsze zwycięży i nic nie stanie jej na drodze.

Styl powieści, och bardzo mi się podobał, bo był lekki i przyjemny! Czyta się tę książkę od pierwszej do ostatniej strony na jednym wydechu i mnie było trudno ją odłożyć na bok. Miałam tylko w głowie: jeszcze tylko jeden rozdział, tylko jeden malutki... Sama nie wiem, kiedy minęły te godziny, a ja nie dość, że byłam zalana łzami to jeszcze nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić. Kocham takie książki i z niecierpliwością czekam na kolejny tom z tej serii!
Podsumowując Kathryn Andrews napisała cudowną książkę i będę wyczekiwać kolejnych książek autorki. Jak na pierwszą część jestem zachwycona i nie boję się o resztę, bo myślę, że będą równie wspaniałe. Nigdy nie zapomnę przesłania tej książki i oczywiście, jeśli kochacie szczere i prawdziwe historie, to już wiecie jaką powieść przeczytać wieczorem!

Ocena: 5/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć