ebook Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku - audiobook
3.75 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 63) Ilość stron (szacowana): 680

Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 49.50
Audiobook - polecana oferta: 14.90
-81% 14.90 zł Lub 13.41 zł
99.00 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
92.07 złpremium: 59.40 zł Lub 59.40 zł
99.00 zł
99.00 zł Lub 89.10 zł
-13% 12.90 zł
-64% 13.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ta książka nie jest lekturą do poduszki na jedną, bezsenną noc. Nie należy pochłaniać jej bezrefleksyjnie, by następnie odłożyć na półkę i już do niej nie wrócić. Wręcz przeciwnie - jeśli chcesz skorzystać z tego niezwykłego podręcznika, studiuj go po trochu, systematycznie i wracaj do niego regularnie. Niech stanie się Twoim najlepszym przyjacielem na najbliższe sześć do trzydziestu miesięcy... ponieważ właśnie taki czas musisz dać sobie i swojemu przedsięwzięciu, by stało się rentowną firmą, zdolną do odniesienia rynkowego sukcesu.

Dla ułatwienia pracy z podręcznikiem został on podzielony na cztery części. Z pierwszej dowiesz się, czym jest Customer Development. Poznasz też jego manifest, czyli katalog czternastu zasad, którymi powinny kierować się startupy przystępujące do wdrażania tej metodologii zarządzania, opracowanej specjalnie dla nich. Następna część opisuje proces przełożenia wizji założycielskiej na szablon modelu biznesowego, a następnie na szereg hipotez, weryfikowanych przy udziale klientów. W części trzeciej znajduje się opis programu testów pozwalających zorientować się, jaka jest potencjalna rentowność Twojej firmy. Autorzy przygotowali też dla Ciebie listy kontrolne, pomocne przy sprawdzaniu postępów na kolejnych etapach związanych z realizacją procesu Customer Development.

Twój startup - instrukcja obsługi

Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku - audiobook od Steve Blank, Bob Dorf możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć