ebook Cukiernia Pod Amorem: Dziedzictwo Hryciów - audiobook
3.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 389) Ilość stron (szacowana): 512

Cukiernia Pod Amorem: Dziedzictwo Hryciów - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 22.91
Audiobook - polecana oferta: 29.18
37.90 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
-14% 29.18 zł Lub 26.26 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 32.22 zł
-16% 28.43 zł
34.11 zł
Inne proponowane

Druga część kolejnej serii „Cukiernia pod Amorem”. Każdy dzień przynosi bohaterom nowe zawirowania, a historie sprzed czterdziestu lat ciążą do dziś…

Sierpień 2016 roku. Cukiernia pod Amorem znów zwycięża w dorocznym konkursie na Ciastko Roku. Wokół imprezy robi się duże zamieszanie, które powoduje, że największy beneficjent staje się jej największym przegranym. Waldemara Hrycia drogo kosztują wątpliwości związane z kwestią prawidłowego wyłonienia zwycięzcy. Okazuje się, że za jego plecami knuje bliska mu kiedyś osoba. Ta zapomniana już prawie historia wraca teraz, wpływając na losy całej rodziny oraz miasteczka.
Burmistrz Gutowa, jako organizator konkursu, czuje się odpowiedzialny za jego konsekwencje, plecie więc misterną polityczną intrygę, aby załagodzić ewentualne roszczenia Hryciów, a zwłaszcza swego największego oponenta - byłego burmistrza, obecnie posła Grzegorza Hrycia.
Zbyszek Hryć, chociaż zdążył się już zaręczyć, nabrał poważnych wątpliwości co do swego związku z dziewczyną z Płocka, Martyną Nowak.
Na to wszystko nieco z boku, patrzą nadal przebywające w okolicy dawne mieszkanki Zajezierzyc: Monika Grochowska-Adams oraz Tessa Steinmeyer. Z bohaterami współczesnych wydarzeń wiąże je niemal pięćdziesięcioletnia więź, która okazuje się na tyle silna, że obie panie angażują się w rozgrywające się w Gutowie wypadki.

Cukiernia Pod Amorem: Dziedzictwo Hryciów - audiobook od Małgorzata Gutowska-Adamczyk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć