Osiem białych nocy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 3.27 / 5.00
liczba ocen: 519
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.99 złpremium: 19.19 zł
22.13 zł
-28% 22.90 zł
27.19 zł
27.19 zł
Pozostałe księgarnie
23.99 zł
25.59 zł
27.11 zł
27.19 zł
30.39 zł
30.39 zł
31.99 zł
Opis:

Kolejna książka autora świetnie przyjętej w Polsce powieści "Tamte dni, tamte noce", na podstawie której powstał film nagrodzony Oscarem!

Mężczyzna przed trzydziestką udaje się na przyjęcie bożonarodzeniowe na Manhattanie. Poznaje tam kobietę imieniem Clara. W ciągu następnego tygodnia oboje spotykają się co wieczór w tym samym kinie. Mężczyzna jest zauroczony, ale ostrożny, nie chce wykonać pochopnego ruchu. Napięcie między dwojgiem stopniowo rośnie, towarzyszą mu niepewność, nadzieja i brak zaufania. Rozbudzone emocje kumulują się w ostatnią noc starego roku. Czy wraz z nim odejdą w przeszłość wszelkie wątpliwości?

Napisane pięknym językiem, szczegółowe i momentami bolesne studium oczekiwań i nadziei, z jakimi zmaga się każdy człowiek, gdy rozpoczyna nowy związek.

"Ona jest zaskakująca, impulsywna i niezrównanie dziwna. Tak jak i on. Rozpoczną zalotny taniec, który was oczaruje albo odrzuci – to hipnotyzująco-intensywna kolizja dwóch ekscentrycznych dusz. Głęboko intelektualna powieść, nieprzypominająca niczego, co do tej pory przeczytaliście".
„The Washington Post”

"Aciman doskonale kontynuuje przeprawę przez pole minowe pragnień i pożądania…
Dla każdego, kto kiedykolwiek wydostał się z przypominającej sen nierzeczywistości obsesyjnych początków uczucia, będzie to szybki powrót wprost do króliczej nory".
„The Boston Globe”

 

 

 

 

CYTATY:
Najgorsza w umieraniu jest wiedza, że zapominasz o wszystkim, co kiedykolwiek przeżyłeś i kochałeś.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć