ebook Mroczni ludzie
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 539) Ilość stron (szacowana): 496

Mroczni ludzie
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.95
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
21.95 zł Lub 19.76 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-37% 19.95 zł
19.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dalszy ciąg historii Nielsa Oxena, byłego żołnierza duńskich sił specjalnych, wielokrotnie odznaczanego za niespotykaną odwagę. Zmagający się ze stresem pourazowym Oxen szukał już tylko spokoju, toteż wyprowadził się do lasu w północnej Jutlandii. Niestety, nie dane mu było odpocząć - został bowiem wciągnięty w mroczną intrygę, za którą stała tajemnicza organizacja, mająca ogromny wpływ na politykę kraju. Wiedza, którą mężczyzna zyskał w wyniku śledztwa, mogła kosztować go życie. Prześladowali go ludzie bardzo potężni, zdeterminowani i bezwzględni. Nie miał innego wyjścia, musiał pozostać w ukryciu. A najlepiej zniknąć.

Sylwestrowa noc, którą spędzał w jednej z szop w pobliżu farmy rybnej, rozpoczyna kolejną serię dramatycznych wydarzeń. Właściciel gospodarstwa, samotny starszy człowiek zwany Rybakiem, wdzięczny za ocalenie życia, proponuje mu pracę i schronienie. Oxen postanawia więc zamieszkać na odludziu. Równocześnie, nie mając złudzeń co do zaciekłości i możliwości ścigających go ludzi, zabezpiecza część dowodów ich zbrodni. Tymczasem po wielomiesięcznych poszukiwaniach byłej partnerce Oxena, Margrethe Franck, udaje się go odnaleźć. Tym samym policjantka nieświadomie wskazuje trop prześladowcom. Były żołnierz ponownie traci swój azyl i znów musi stanąć do walki nie tylko o życie, ale i dobre imię.

Czy Oxen i Margrethe wymkną się ścigającym ich ludziom i rozwiążą tajemnicę okrutnych morderstw? Czy uda im się odkryć tożsamość skrytych w cieniu napastników, którzy mają wpływ na całe państwo?

Ludzie władzy. Mroczni. Zepsuci. Potężni. Czytaj i drżyj.

Mroczni ludzie od Jens Henrik Jensen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Po bardzo ciekawej i wciągającej pierwszej części perypetii Nielsa Oxena przyszła pora na nieco słabszą, drugą część przygód bohatera wojennego z Danii. Akcja tutaj niestety wlecze się niemiłosiernie, kiedy wreszcie zaczyna się coś dziać to książka się kończy. Jest sporo niepotrzebnych powtórzeń, wyjaśnień tego co zostało już 28 razy wyjaśnione i opowiedziane wcześniej. Przyznam, że pozytywnie zaskoczony "Zanim zawisną psy" liczyłem na coś więcej słuchając "Mrocznych Ludzi". Tutaj nawet do lektora trzeba się przyzwyczaić (inny czytający niż w 1. części), bo z początku nawet on sprawiał wrażenie, że za chwilę zaśnie próbując przebrnąć przez kolejne nudne strony.
    Mimo wszystko nie zamierzam kończyć swojej przygody z tą serią. Tak jak mówiłem, ciekawie robi się pod koniec co daje dobry prognostyk na kolejne części. Sama historia jako całość na pewno jest warta posłuchania. Może "Mroczni Ludzie" okażą się jedynie małym wyjątkiem i dalej będzie już lepiej.

Warto zerknąć