ebook Doktor Jeremias
3.04 / 5.00 (liczba ocen: 115) Ilość stron (szacowana): 304

Doktor Jeremias
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 15.40
wciąż za drogo?
18.60 złpremium: 12.00 zł Lub 12.00 zł
-23% 15.40 zł Lub 13.86 zł
19.01 zł Lub 17.11 zł
15.39 zł
16.80 zł 10 zł na konto
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Poznań pod zaborem pruskim, 1913 rok.
W mieście panuje strach przed zbliżającym się nieuchronnie konfliktem zbrojnym; strach przed wojną, która ma być ostatnią.
W tej atmosferze dochodzi do okrutnej zbrodni - ktoś zabija i brutalnie okalecza nastoletnią dziewczynkę, po czym porzuca jej zwłoki na Wasserstrasse. Śledztwo przydzielone zostaje komisarzowi Heinrichowi Windelbandowi z poznańskiej Kriminalpolizei. Tymczasem wyniki sekcji zwłok budzą wątpliwości przeprowadzającego ją lekarza sądowego, Anzelma Schoena. Ciało ofiary oraz zadane rany wskazują, że nie było to zwykłe morderstwo. Patolog kontaktuje się z przyjacielem, doktorem psychiatrii Sigmundem Jeremiasem, i razem postanawiają przeprowadzić własne śledztwo. Wkrótce detektywi-amatorzy łączą siły z komisarzem Windelbandem i odkrywają, że wszystkie poszlaki wskazują na wroga, z którym niełatwo się zmierzyć.
Czyżby widmo wojny i jej okrucieństw wyzwalało w mieszkańcach miasta demony?

Doktor Jeremias od Sebastian Koperski, Wojciech Stamm możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć