ebook Przyszłość ludzkości: Podbój Marsa, podróże międzygwiezdne, nieśmiertelność i nasze miejsce poza Ziemią
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 2199)

Przyszłość ludzkości: Podbój Marsa, podróże międzygwiezdne, nieśmiertelność i nasze miejsce poza Ziemią
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 28.45
35.90 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
28.45 zł Lub 25.61 zł
35.90 zł
35.90 zł Lub 32.31 zł
28.43 zł
28.50 zł
30.52 zł
30.52 zł
32.31 zł
32.50 zł
35.90 zł
35.90 zł
Inne proponowane

Autor bestsellerowej "Przyszłości umysłu" wkracza na niezbadane obszary astrofizyki, sztucznej inteligencji i nowoczesnej techniki, by przedstawić zapierającą dech w piersiach wizję naszej przyszłości w kosmosie i ostatecznego celu ludzkości.

Światowej sławy fizyk i futurolog, profesor Michio Kaku, roztacza przed nami niezwykle szczegółową i przekonującą wizję rozwoju ludzkości prowadzącego do powstania samowystarczalnej cywilizacji w przestrzeni kosmicznej. Przewiduje, że kolejne odkrycia w dziedzinie robotyki, nanotechnologii i biotechnologii pozwolą nam przystosowywać obce światy do naszych potrzeb i budować rozwijające się prężnie miasta na Marsie i innych ciałach Układu Słonecznego.

Profesor Kaku zabiera nas w podróż poza Galaktykę, a nawet poza nasz Wszechświat, rozważając najbardziej kontrowersyjne zagadnienia współczesnej nauki.

Zaraźliwy entuzjazm autora i jego dogłębne zrozumienie najnowszych osiągnięć w dziedzinie lotów kosmicznych sprawiają, że podróż z profesorem Kaku jest dla wszystkich czytelników jego książki emocjonującą i inspirującą wyprawą do przyszłości, w której ludzkość znajdzie dla siebie w końcu upragnione miejsce pośród gwiazd.

Michio Kaku - jeden z najbardziej prominentnych i szanowanych uczonych naszych czasów, współtwórca teorii strun, piastuje katedrę fizyki na City University of New York. Jest autorem światowych bestsellerów: "Fizyki rzeczy niemożliwych", "Wizji", "Wszechświatów równoległych", "Hiperprzestrzeni", "Fizyki przyszłości", "Kosmosu Einsteina" i "Przyszłości umysłu", a także licznych podręczników akademickich i prac naukowych.

Przyszłość ludzkości: Podbój Marsa, podróże międzygwiezdne, nieśmiertelność i nasze miejsce poza Ziemią od Michio Kaku możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć