ebook Światła w jeziorze
3.43 / 5.00 (liczba ocen: 210)

Światła w jeziorze
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 20.81
Audiobook - najniższa cena: 20.86
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
20.81 zł Lub 18.73 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
20.81 zł
21.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Gdy po dwóch latach kompletnej uczuciowej suszy, dopadnie cię klęska urodzaju, możesz mieć problem z wyborem. Karolina jest zabawną i błyskotliwą dziewczyną, od roku zakochaną bez wzajemności w koledze z pracy. I oto któregoś dnia spotyka go nad jeziorem, a wszystko się zmienia. Że jednak świat bywa złośliwy, na drodze Karoliny staje nie tylko Kuba, ale i pewien nieprawdopodobnie seksowny Włoch…Przezabawne perypetie miłosne i rodzinne głównej bohaterki są tematem pierwszej obyczajowej powieści Gosi Lisińskiej z serii Miłość w Tychach.

Światło w jeziorze” to zabawne perypetie miłosne przebojowej i pewnej siebie Karoliny Wójcik, która po kilku latach samotności, z dnia na dzień staje przed trudnym wyborem… Ta lekka, zabawna i skomplikowana historia, zapewni Wam nie mało wrażeń, a nim się obejrzycie, zapragniecie kolejnej części.- Ewelina Żyła – RedGirlBooks 

„Światła w jeziorze” to zabawna i niesamowicie naturalna historia rezolutnej Karoliny, której życie pokazuje, że los miewa dla nas nieraz niecne plany, w szczególności, jeżeli mowa o nieokiełznanym uczuciu, jakim jest miłość. Zaskakująca, wciągająca i pełna miłosnych uniesień opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno, na to, co naprawdę ważne.- Kamila Orłowska – Camilleshade books

Rewelacyjne i zabawne, z dużą dawką humoru i porcją erotyzmu, takie właśnie jest „Światło w jeziorze”! Dawno nie czytałam tak dobrej komedii romantycznej! Trio, piękna Karola, zabójczy Kuba i ponętny Włoch- Rob, skradli moje serce.- Agnieszka Rybska – Blonderka.pl 

Gosia Lisińska stworzyła opowieść, która mogłaby przydarzyć się każdej z nas. Jednocześnie zabawna i życiowa historia o zakrętach życia i przewrotności losu. Pamiętajcie, że kiedy zbyt długo marzymy o miłości, możemy ją dostać w podwójnej dawce — a to doprowadzi do wielu skomplikowanych, acz ciekawych sytuacji. „Światła w jeziorze” to codzienność opowiedziana w niecodzienny sposób.- Justyna Leśniewicz – Książko, miłości moja 

„Światła w jeziorze” to idealne połączenie doskonałego humoru oraz seksownego romansu. Będzie gorąco, zmysłowo i zabawnie. Historia Karoliny pochłonie Was w mgnieniu oka i nie pozwoli odłożyć książki, dopóki nie poznacie zakończenia. To życiowa, ale posypana odrobiną magii powieść, która umili długie zimowe wieczory.- Meg Adams – Niegrzeczne Dziewczyny Recenzują 

Lekka, zabawna, seksowna, po prostu bardzo kobieca książka! „Światła w jeziorze” to powieść, w której każda z nas odnajdzie cząstkę siebie.- Ewelina Nawara – myfairybookworld.pl

Światła w jeziorze od Małgorzata Lisińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Gdy po dwóch latach kompletnej uczuciowej suszy, dopadnie cię klęska urodzaju, możesz mieć problem z wyborem.

Karolina jest zabawną i błyskotliwą dziewczyną, od roku zakochaną bez wzajemności w koledze z pracy.
I oto któregoś dnia spotyka go nad jeziorem, a wszystko się zmienia.
Jednak świat bywa złośliwy, na drodze Karoliny staje nie tylko Kuba, ale i pewien nieprawdopodobnie seksowny Włoch...

Przezabawne perypetie miłosne i rodzinne głównej bohaterki są tematem pierwszej obyczajowej powieści Gosi Lisińskiej z serii Miłość w Tychach.

Los bywa niesłychanie przewrotny, albo narzekamy na nadmierny spokój, albo lawina obowiązków i przygód spada na nas jak grom z jasnego nieba, wielokrotnie doprowadzając człowieka do obłędu. Podobnie wygląda życie uczuciowe Karoliny, głównej bohaterki powieści Gosi Lisińskiej. Gdy dziewczyna w końcu doczekała się upragnionej uwagi ze strony nieziemsko przystojnego kolegi z pracy, do którego wzdychała już od dawna, na horyzoncie pojawia się nagle seksowny Włoch, jaki już od pierwszego spotkania jest porażony urodą Polki i nie ma zamiaru z tym się kryć. Dylemat Karoliny jest ogromny, zwłaszcza, że Kuba wciąż wysyła jej sprzeczne sygnały, natomiast Roberto w pełni się angażuje i udowadnia, że męskie decyzje nie są mu obce. Wkrótce prawie cała rodzina kobiety jest oczarowana Włochem i ona sama również staje mu się bliższa.

Jak potoczą się losy rezolutnej Karoliny? Czy odnajdzie w końcu prawdziwą miłość?

Dwa dni bez Kuby, bez szalonej huśtawki emocjonalnej, bez rozmyślania, co znaczy każde jego spojrzenie, każdy gest, każdy uśmiech. Dwa dni względnego spokoju uczuciowego.

Gosia Lisińska nakreśliła porywającą historię o romantycznej miłości, osadzonej w szarej rzeczywistości i wielokrotnie przytłoczonej nudną codziennością, a zatem Światła w jeziorze to sugestywnie napisana powieść o prawdziwym słodko-gorzkim życiu, gdzie chwile uniesienia wielokrotnie zostają znokautowane przez niespodziewane, mniej lub bardziej zabawne wypadki.

Jakim cudem tak wszystko pokręciłam? Wczoraj rano myślałam tylko o powrocie mojej Nemezis, a wieczorem rzuciłam się na włoskie Tiramisu.

Autentyczny przekaz sprawia, że czytelnik momentalnie utożsamia się z główną bohaterką, bo to przecież kobieta, jaką doskonale znamy. Pragnie prawdziwej miłości, przeżywa liczne rozterki, notorycznie musi wybierać między głosem serca a rozsądkiem, a także boi się zranienia czy odrzucenia. Widząc jej ciężkie zmagania z ironicznym losem, który lubi zabawić się kosztem bezbronnego człowieka, często rozpoznajemy samego siebie lub zastanawiamy się, jak postąpilibyśmy będąc w identycznej sytuacji. Zabawne perypetie dziewczyny przypominają także o nieobliczalności życia, które uwielbia fundować nam naprawdę niezwykłe niespodzianki.

Po pierwsze: marzenia. Tu spokojnie mogłam wrzucić Kubę. Cokolwiek nim kierowało, nie pozwalało sądzić, że to moje dziwne, porażające uczucie kiedyś się ziści. No i bądźmy szczerzy, czy ja byłam zakochana w nim, czy w swoim wyobrażeniu o nim?

Język autorki jest niesłychanie przystępny i ekspresyjny. Książkę czyta się nadzwyczaj lekko i przyjemnie, a emocjonujące dialogi nadają jej wyjątkowego klimatu. Nie będzie przesadą, jeśli powiem, że kartki przelatują same przez palce, co jest zasługą nie tylko nienagannego pióra pisarki, ale i nieprzewidywalnej fabuły, nasyconej licznymi zwrotami akcji oraz zabawnymi wypadkami, jakie wielokrotnie wywołują niekontrolowane wybuchy śmiechu.

Więc może czas zrozumieć, co jest realne, a co nie, i odpuścić? Czas najwyższy.

Światła w jeziorze są nadzwyczaj zabawną, ale i życiową powieścią, która pochłania już od pierwszych stron i angażuje na tyle, by miłosne perypetie bohaterki traktować niczym swoje własne. To niesamowicie wciągająca, ciepła, pełna subtelnego humoru, lekka i przyjemna historia dziewczyny, takiej jak każda z nas, szukającej szczęścia, pragnącej prawdziwego uczucia, walczącej z przewrotnym losem. To również przestroga, by zważać na swoje największe marzenia, bo przecież w życiu wszystko jest możliwe i mogą się one spełnić w przytłaczającej dawce. Gwarantuję, że spędzicie z tą uroczą pozycją fascynujące chwile, a w czasie lektury totalnie zapomnicie o wszelkich troskach czy kłopotach. Polecam całym sercem!

Ocena: 5/6
©Z fascynacją o książkach
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć