ebook Zimowa miłość - audiobook
3.92 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 472)

Zimowa miłość - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.20
Audiobook - najniższa cena: 20.97
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
29.95 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
23.96 zł Lub 21.56 zł
29.95 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
29.95 zł 10 zł na konto
20.97 zł
23.05 zł
Inne proponowane

Jedna chwila może zmienić wszystko... Poznali się na pierwszym roku medycyny. On dla studiów zrezygnował z kolarstwa górskiego, a ona z malarstwa. Stopniowo ich przyjaźń przeradza się w głębsze uczucie. Planują wspólną przyszłość. Nagle Anna po prostu z nim zrywa. Nie mówi, dlaczego odchodzi, a Michał ma nigdy nie dowiedzieć się prawdy.

Teraz:
Szesnaście lat od momentu, gdy się poznali, Anna jest dyrektorem kliniki chirurgii plastycznej, a Michał pracuje w szpitalu dziecięcym. Mieszkają w tym samym mieście, ale nie spotykają się i starają się tego unikać. Przypadkiem jadą na tę samą konferencję. W życiu jednak nie ma przypadków. Jedna chwila, jedna decyzja uruchamia lawinę wydarzeń.

Jutro: ?

Są książki, o których zapominamy zaraz po przeczytaniu. Są także takie, o których pamiętamy przez chwilę. Jednak zdarzają się również takie, które zapadają nam w pamięć na długo. „O Zimowej miłości” nie zapomnisz nigdy.

„Rozgrzewająca pomimo warstw śniegu, które spowijają każdy rozdział. Krzepiąca pomimo wielu otwartych ran, jakie znaczą ciała i dusze bohaterów” – Sylwia Sekret, GlosKultury.pl

O Autorze:
Elżbieta Rodzeń – autorka powieści „Noc świetlików” z 2014 roku oraz wydanej dwa lata później, świetnie przyjętej przez czytelników „Dziewczyny o kruchym sercu”.

Zimowa miłość - audiobook od Elżbieta Rodzeń możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć