ebook W ślady ojca
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 2016)

W ślady ojca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 24.75
wciąż za drogo?
27.62 złpremium: 17.82 zł Lub 17.82 zł
24.75 zł Lub 22.28 zł
29.70 zł
34.80 zł Lub 31.32 zł
24.74 zł
25.25 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Od zgliszcz powojennej Europy po bogactwa, sukces i olśniewające luksusy Nowego Jorku – najpopularniejsza autorka literatury kobiecej opowiada poruszającą historię trzech pokoleń silnych, odważnych i kochających ludzi. To wspaniały, dający nadzieję hołd złożony rodzinie, która razem przetrwa najcięższe próby

Powieść mistrzyni literatury obyczajowej!

Rok 1945. Amerykanie wyzwalają niemiecki obóz koncentracyjny. Wśród ocalonych są Jakob i Emmanuelle. Każde z nich straciło w koszmarze wojny wszystko i wszystkich. W sobie znajdują pocieszenie i nadzieję. W Nowym Jorku rozpoczynają nowe życie. Razem budują swój świat: ciężkiej pracy, dobrobytu, a wreszcie fortuny – dla siebie i swojego syna Maxa.

Dwadzieścia lat później Max jest błyskotliwym biznesmenem, uosobieniem wiary, że Ameryka to kraj nieograniczonych możliwości. Pragnie zostawić za sobą smutek, jaki przeszłość rzucała cieniem na jego rodzinę, i osiągnąć własny sukces, tak jak jego ojciec. Lecz życie pokaże mu, że nie wszystko da się zaplanować. Max będzie musiał zrobić coś, czego nie robił nigdy wcześniej: walczyć, wytrwać i nauczyć się, co to naprawdę znaczy iść w ślady ojca...

O e-booku W ślady ojca blogerzy napisali:

Wielopokoleniowa historia, która moim zdaniem sprawdzi się zarówno dla fanów beletrystyki, jak i romansów. Lektura ta eksplorowała silne motywy miłości i desperacji, ubóstwa i bogactwa, rodziny i przyjaźni. Polecam! - Paulina Kaleta - Reading My Love

W ślady ojca od Danielle Steel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Niezwykle fascynująca opowieść o sile, miłości i rozsądku! W interesujący sposób zostajemy wciągnięci w historię dwojga ludzi, którzy mierzą się z najgorszym, a mimo to prosperują z niewiele więcej niż miłością, którą dzielą. Ta dwójka i fundament, który położyli dla swojej rodziny, po prostu stworzyli tę historię! Postacie i wczesna fabuła były złożone i bogate. Późniejsza historia również ukazała satysfakcjonujące zakończenie. Ogólnie bardzo mi się podobała ta lektura!

Jakobowi Stein i Emmanuelle Berger udaje się wytrzymać wystarczająco długo, by zostać uratowanym z więzienia w niemieckim obozie. Niewiele o sobie wiedząc postanawiają zaufać swojej przyjaźni na tyle, by się poślubić i wyruszyć do Stanów. Żyją nędznie w nisko płatnych pracach i w trudnych warunkach, ale są wdzięczni za to, jak daleko zaszli, odkąd utracili rodzinę, historię i majątek. W miarę upływu lat opierają się na sobie nawzajem i poświęcają swoje życie synowi pławiąc się w swojej miłości. Próbują nauczyć go, jak ważna jest rodzina i odpowiednia etyka pracy, z którą należy przejść przez życie, aby nigdy nie znalazł się w trudnej sytuacji.

Ich syn, Max, wyrasta na dobrze wykształconego absolwenta Harvardu, który wykorzystuje wiedzę i pomaga ojcu,aż sam w końcu odnosi ogromny sukces. Odnajduje tez kobietę, którą uważa za miłość swojego życia. Wiele lat później jest zachwycony narodzinami dzieci, ale jest jednocześnie przepracowany i każdego dnia coraz bardziej stresuje się tym, kim może się stać, podczas gdy jego małżeństwo wydaje się pogarszać z każdym dniem. W końcu stając w obliczu tragicznej sytuacji, musi przewartościować swoje życie i walczyć jak jego rodzice, aby upewnić się, że to jego rodzina jest najważniejsza.

Wielopokoleniowa historia, która moim zdaniem sprawdzi się zarówno dla fanów beletrystyki, jak i romansów. Lektura ta eksplorowała silne motywy miłości i desperacji, ubóstwa i bogactwa, rodziny i przyjaźni. Polecam!

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć