ebook Czerwony smok
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 236972)

Czerwony smok
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.60
32.00 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
-19% 25.60 zł Lub 23.04 zł
-19% 25.60 zł Lub 23.04 zł
32.00 zł
27.24 zł
32.00 zł
32.00 zł
Inne proponowane

„Makabryczny, mocny, porywający thriller… Wstrząsający.” — The Cleveland Plain Dealer

Seryjny morderca w czasie pełni zabija całe rodziny w ich własnych domach. Napastnik, któremu policja nadała pseudonim „Zębowa Wróżka”, okalecza swoje ofiary w charakterystyczny sposób. Zabójca opętany jest wizją przemiany w tytułowego czerwonego smoka – przerażającej postaci z akwareli Williama Blake'a Wielki czerwony smok i niewiasta obleczona w słońce. Zabijając szczęśliwe rodziny, utożsamia się z demonem, a także dąży do swojej pełnej metamorfozy. Prowadzący dochodzenie Jack Crawford zwraca się o pomoc do Willa Grahama – nadzwyczaj skutecznego specjalisty od tropienia seryjnych morderców. Największym osiągnięciem Grahama było zdemaskowanie przed kilkoma laty wyjątkowo niebezpiecznego zabójcy – doktora Haniballa Lectera. Zamknięty w szpitalu psychiatrycznym Lecter, wydaje się być jedyną osobą, która może pomóc w złapaniu „Zębowej Wróżki”. Agent Graham nie wie jednak, że przebiegły Lecter prowadzi podwójną grę, a cena za jego wskazówki jest naprawdę wysoka…

Czerwony smok od Thomas Harris możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Świetna książka- dawno nie czytałem nic tak dobrego. Pomimo, że wcześniej widziałem film to powieść Harrisa bardzo mnie wciągnęła.
    Mocno polecam

Warto zerknąć