Po drugiej stronie - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.44 / 5.00
liczba ocen e-booka: 49
Ilość stron (szacowana): 380
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
9.99 zł
34.99 złpremium: 20.99 zł
25.19 zł
34.99 zł
37.52 zł
Pozostałe księgarnie
0.00 zł
32.25 zł
34.99 zł
Opis:

Zapadły zakątek między Cisną a Wetliną. Miejsce, które przyciąga outsiderów i rozbitków życiowych z różnych czasów. Tu spotkają się ci, którzy uciekają przed wojną, krwią na dłoniach, chorą ambicją...

„O czym jest moja książka? O tym, że maluję obrazy. Tworzę coś z niczego, czyli w pewnym sensie jestem bogiem, ale nie tym z Paktofoniki, i nie Jezusem Chrystusem, nawet nie Zeusem, tylko takim małym bogiem, bożkiem. Kiedy zasypiam, obrazy się budzą, życie w nich toczy się normalnie, tak jak u nas, tam też jedzą, płodzą dzieci, łoją wódę, kłócą się, jarają gandzię. Taki świat wykreowałem.
Usadowiłem go w oddalonej od szlaku samotnej góralskiej chatce, gdzieś na końcu świata, w Bieszczadach, pomiędzy Cisną a Wetliną. To na pierwszy rzut oka zwyczajne schronisko tak naprawdę jest azylem pełnym ludzi uciekających przed wojną, bestialstwem getta, przed krwią na dłoniach, uzależnieniem od cyberseksu, chorą ambicją, wypłukującą z mózgu resztki wolności i zdrowego rozsądku. To miejsce jak magnes przyciąga moich bohaterów, wyławiając ich z różnych czasów i miejsc.
Łączę i mieszam gatunki, romans z kryminałem, horror z erotyką, poezję z fantastyką; przy ciągłym akompaniamencie muzyki, od jazzu i bluesa po brudny i sprzężony punk rock. Zadaję wiele pytań, na które odpowiedź jest zawsze taka sama − Człowiek jest niezniszczalny. Ale czy to dobrze? Miłej lektury!” – Rafał Cuprjak

„Czytelnicy ceniący prozę przełamującą ograniczenia gatunkowe powinni koniecznie sprawdzić, co czai się w «Po drugiej stronie»” – Dawid Kain, autor „Kotku, jestem w ogniu”, „Chory, chorszy, trup” i „Horrorarium”

„«Po drugiej stronie» to magiczna opowieść. Coś pośredniego między dusznym, niespokojnym snem pijaka a żydowskim mistycyzmem, coś co wymachuje przed nosem oniryczną tajemnicą, a jednocześnie jest mocne, surowe i namacalnie prawdziwe.
Wciągająca książka. Podobają mi się bohaterowie – są z prawdziwego mięsa i ciepłej krwi” – Marcin Jamiołkowski, autor „Okupu krwi”, „Orderu” i „Kellera”

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć