Odwaga bycia nielubianym. Japoński fenomen, który pokazuje jak być wolnym i odmienić własne życie
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 750) Ilość stron (szacowana): 248

Odwaga bycia nielubianym. Japoński fenomen, który pokazuje jak być wolnym i odmienić własne życie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 31.92
wciąż za drogo?
35.91 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.12 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
35.90 zł
36.71 zł Lub 33.04 zł
30.88 zł
31.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Masz dość zakładnia masek i dopasowywania się do oczekiwań środowiska, w którym się znajdujesz? Nie chcesz już zdobywać sympatii, kosztem własnych potrzeb? Sięgnij po fenomen wydawniczy, który podbił cały świat, i dowiedz się, jak odmienić siebie i swoje życie.

Ciesząca się w Azji ogromną popularnością „Odwaga bycia nielubianym”, pokazuje, jak stać się człowiekiem, jakim naprawdę chcesz być. Oparta na motywach teorii Alfreda Adlera – obok Freuda i Junga jednego z trzech wielkich dziewiętnastowiecznej psychologii – książka ta jest pouczającą dyskusją między filozofem a młodym człowiekiem. Ich dyskusja w przystępny sposób pokazuje, że każdy decyduje o własnym życiu i może zrzucić jarzmo przeszłości, zwątpienia oraz cudzych oczekiwań. Przedstawiony w niej punkt widzenia wyzwala, daje odwagę do zmiany i do ignorowania ograniczeń stawianych przez otoczenie i samego siebie.
Jest to książka nie tylko niezwykle przystępna, ale i o przełomowym znaczeniu. Z jej mądrości zaczerpnęły już miliony czytelników, odkrywając, jak żyć swoim własnym życiem.

Odwaga bycia nielubianym. Japoński fenomen, który pokazuje jak być wolnym i odmienić własne życie od Kishimi Ichiro, Fumitake Koga możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Relacje, w których ludzie narzucają sobie ograniczenia, ostatecznie się rozpadają.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Czytałam wcześniej książkę opisującą elementy psychologii Junga ("Biegnąca z wilkami" - Clarissa Pinkola Estés) i mam jakieś, choć niewielkie, pojęcie o psychologii Freuda. Z mojego punktu widzenia czytanie o całkowicie innym podejściu Adlera (opisanym w tej książce) było cenne.

    Książka napisana jest przystępnym językiem. Łatwa w czytaniu. Wynika to zapewne z faktu, że napisana jest w formie dialogu. W mojej opinii, w przypadku tej książki jest do dobry zabieg, jednak nie każdy może być fanem takich rozwiązań. Miałam wrażenie, że pytania które rodziły się w mojej głowie na podstawie czytanego tekstu zostały następnie zadane przez jedną ze stron w dialogu książki. Pod tym względem uważam, że sposób wprowadzenia kolejnych terminów i poglądów został zaplanowany bardzo staranie.

    Jeżeli ktoś czasem lubi zastanowić się nad swoim podejściem do życia lub pomyśleć o pewnych aspektach filozoficznych to myślę, że warto zapoznać się z tą pozycją. Nie jest to książka o psychologii - nie podaje informacji o psychice. Jest to raczej książka o filozofii - podejściu do życia, jego postrzeganiu, które jak próbują udowodnić autorzy, może uczynić nas szczęśliwym.

Warto zerknąć