ebook Odwaga bycia nielubianym. Japoński fenomen, który pokazuje jak być wolnym i odmienić własne życie
3.76 / 5.00 (liczba ocen: 122) Ilość stron (szacowana): 248

Odwaga bycia nielubianym. Japoński fenomen, który pokazuje jak być wolnym i odmienić własne życie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.32
39.90 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
30.32 zł
30.88 zł
31.67 zł
33.92 zł
33.92 zł
35.91 zł
36.00 zł
39.90 zł
39.90 zł
Inne proponowane

Ciesząca się w Azji ogromną popularnością książka Odwaga bycia nielubianym, która rozeszła się w ponad trzech milionach egzemplarzy, pokazuje, jak stać się człowiekiem, jakim naprawdę chcesz być. Oparta na motywach teorii Alfreda Adlera - obok Freuda i Junga jednego z trzech wielkich dziewiętnastowiecznej psychologii - książka ta jest pouczającą dyskusją między filozofem a młodym człowiekiem. Ich dyskusja w przystępny sposób pokazuje, że każdy decyduje o własnym życiu i może zrzucić jarzmo przeszłości, zwątpienia oraz cudzych oczekiwań. Przedstawiony w niej punkt widzenia wyzwala, daje odwagę do zmiany i do ignorowania ograniczeń stawianych przez otoczenie i samego siebie. Jest to książka nie tylko niezwykle przystępna, ale i o przełomowym znaczeniu. Z jej mądrości zaczerpnęły już miliony czytelników odkrywając jak żyć swoim własnym, zgodnym z samym sobą życiem.

Odwaga bycia nielubianym. Japoński fenomen, który pokazuje jak być wolnym i odmienić własne życie od Kishimi Ichiro, Fumitake Koga możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Czytałam wcześniej książkę opisującą elementy psychologii Junga ("Biegnąca z wilkami" - Clarissa Pinkola Estés) i mam jakieś, choć niewielkie, pojęcie o psychologii Freuda. Z mojego punktu widzenia czytanie o całkowicie innym podejściu Adlera (opisanym w tej książce) było cenne.

    Książka napisana jest przystępnym językiem. Łatwa w czytaniu. Wynika to zapewne z faktu, że napisana jest w formie dialogu. W mojej opinii, w przypadku tej książki jest do dobry zabieg, jednak nie każdy może być fanem takich rozwiązań. Miałam wrażenie, że pytania które rodziły się w mojej głowie na podstawie czytanego tekstu zostały następnie zadane przez jedną ze stron w dialogu książki. Pod tym względem uważam, że sposób wprowadzenia kolejnych terminów i poglądów został zaplanowany bardzo staranie.

    Jeżeli ktoś czasem lubi zastanowić się nad swoim podejściem do życia lub pomyśleć o pewnych aspektach filozoficznych to myślę, że warto zapoznać się z tą pozycją. Nie jest to książka o psychologii - nie podaje informacji o psychice. Jest to raczej książka o filozofii - podejściu do życia, jego postrzeganiu, które jak próbują udowodnić autorzy, może uczynić nas szczęśliwym.

Warto zerknąć