Grzechy Imperium
4.42 / 5.00 (liczba ocen: 7209)

Grzechy Imperium
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.63
wciąż za drogo?
30.31 złpremium: 20.21 zł Lub 20.21 zł
26.27 zł
27.63 zł Lub 24.87 zł
28.63 zł Lub 25.77 zł
33.68 zł
27.59 zł
27.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Brian McClellan, autor słynnej, napakowanej akcją „Trylogii Magów Prochowych”, po raz kolejny zaprasza fanów fantasy do świata, w którym ścierają się magia i proch. Z okowów wyzwolony zostaje upiór stary jak świat. Mieszkańcy Landfall szybko przekonają się, że rewolta to najmniejszy z ich problemów…

Fatrasta jest pograniczem rządzonym przez gwałt i przemoc. Jego mieszkańcy dopiero staną się narodem, złożonym z przestępców, biedaków szukających szczęścia, odważnych osadników i magów tropiących zabytki przeszłości. Tylko żelazna wola Lady Kanclerz (i jej tajna policja) są w stanie utrzymać pozory porządku w stolicy. Pod powierzchnią spokoju tli się jednak nieustannie płomyk rewolty.
Jedyną obroną przed powstaniem jest przebiegłość i siła. Przebiegłość szpiega, Michela Bravisa, siła szalonego bohatera wojennego Bena Styke i generał Vlory zwanej Krzemień, dowódcy najemników, o przeszłości równie burzliwej jak nastroje w stolicy.
Ale przeszłość prześladuje nas wszystkich...Czy lojalność wytrzyma próbę czasu?

Grzechy Imperium od Brian McClellan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć