ebook Przemienienie
3.49 / 5.00 (liczba ocen: 331) Ilość stron (szacowana): 243

Przemienienie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.86
wciąż za drogo?
15.80 złpremium: 10.19 zł Lub 10.19 zł
14.86 zł Lub 13.37 zł
16.99 zł
15.06 zł
16.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Przemienienie" Szczepana Twardocha przedstawia w formie powieści sensacyjnej obraz przeszłości konkurencyjny wobec wersji Urbana, Psów czy "Gazety Wyborczej". Fikcyjne spiski i zbrodnie wciągają tu czytelnika w realistycznie opowiedziany thriller o służbach specjalnych a`la Frederick Forsyth - zarazem przekazując prawdę o tym, kto był w PRL-u zbrodniarzem, a kto ofiarą.

Przemienienie od Szczepan Twardoch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Pokazanie prawdy o tym, kto był kim w PRL-u wydało mi się bardzo ciekawym pomysłem. I na tym moje zainteresowanie się skończyło. Styl Autora mnie męczył, a ciągłe wstawki erotyczne okrutnie irytowały. Nieustanne picie było bardziej znośne, bo przynajmniej załatwiali wówczas interesy (i tak, wiem, że takie czasy były). Jednakże zbyt często temat się urywał i nie mogłam się wciągnąć, niestety.

  • Awatar

    Książka jasno pokazuje kto w czasach PRL stał po dobrej, kto po złej stronie, kto służył prawdzie, kto prawdę zakłamywał. Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany historią najnowszą i metodami pracy SB, sięgnij po tę powieść - do samego końca książki będziesz czekać na to, co jest na kolejnej stronie.

Warto zerknąć