Bracia Slater: Branna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.18 / 5.00
liczba ocen: 3649
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
23.92 zł
25.42 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
19.89 zł
23.54 zł
23.92 zł
25.06 zł
26.91 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Kolejna część bestsellerowej serii o braciach Slater! Po ciężkich przeżyciach Branna i Ryder pragną spokoju. Jednak oboje mają zupełnie inną wizję tego, jak będzie wyglądało ich wspólne rodzinne życie…

Ryder marzy o tym, aby mieć dużo dzieci, co nie przekonuje nowej pani Slater.
Branna cieszy się z tego, że ma wokół siebie kochające osoby i czuje się bezpieczna. Woli nie wybiegać za bardzo w przyszłość i skupić się na miesiącu miodowym, który ich czeka.
Jednak niewinny wyjazd na łono natury zamieni się w koszmar, kiedy niebezpieczeństwo przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. Czy Ryder i Branna po raz kolejny wyjdą z tego obronną ręką?
Branna ceni nad życie Rydera. Branna chroni to, co ceni najbardziej.

Recenzje blogerów
Za każdym razem kiedy sięgam po dopełnienie któregoś z tomów o Braciach Slater mam obawy, czy podoła on moim wymaganiom. I choć jak wiecie kocham tę szaloną rodzinkę, to Branna nie wyniosła na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Nie było zachwytów, szybszego bicia serca, ani tych emocji, które tak uwielbiam.

Zaczynam odnosić wrażenie, że autorka próbuje zapłodnić każdą z bohaterek po kolei. Nie wiem czy nie jest tego już za dużo? A może robi tak liczną rodzinę Slaterów, bo być może w przyszłości napisze książki również o tym najmłodszym pokoleniu? Nie wiem, ale czasem wydaje mi się, że tego za dużo. Nie sprawia to jednak, że przestaję kochać bohaterów.

Branna i Ryder są teraz szczęśliwym małżeństwem i spodziewają się powiększenia rodziny. On jest niezwykle troskliwy i na każdym kroku przypomina swojej żonie jak bardzo ją kocha. Wyjeżdżają na miesiąc miodowy do pewnego domku. Branna ulega tam wypadkowi, więc czym prędzej udają się do szpitala w obawie o najgorsze. Czy wyjdzie z tego cało? Czy z dzieckiem będzie wszystko w porządku?

To co mnie zawsze chwyta za serce, to niezwykła więź pomiędzy bohaterami. Są rodziną i przyjaciółmi w jednym. Zawsze mogą na siebie liczyć, jeden za drugim wskoczyłby w ogień. I tak powinna się zachowywać rodzina, powinna być dla siebie wsparciem w każdej chwili. Niezwykle miłe jest bycie obserwatorem losów tej zakręconej rodzinki. Bohaterowie nie są idealni, posiadają wady, ale przez to są autentyczni. Bywają momenty, w których ich nie mogę znieść, ale mimo to, nie wyobrażam sobie, że mogłoby ich zabraknąć.

Naszej rodzinie przytrafiło się wiele nowych rzeczy – niektóre zmiany były duże, inne małe – ale miło było widzieć, że przynajmniej kilka z nich nigdy się nie zmieni. Niezależnie od tego, przez co którekolwiek z nas przechodziło, wiedziałam, że zawsze mogliśmy liczyć na swoją pomoc. Nie byliśmy tylko przyjaciółmi – to coś więcej. Byliśmy rodziną i skoczylibyśmy za sobą w ogień.

Bracia Slater. Branna to historia, która nie wywarła na mnie jakiegoś większego wrażenia, jednak jestem uzależniona od serii Bracia Slater dlatego musiałam przeczytać. I już czekam na kolejny tom, a Was zachęcam do zapoznania się z tą serią. Książka jest bestsellerem.

Ocena: 3+/6
©Czytaninka
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć