ebook Dom tysiąca nocy - audiobook
3.23 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 13)

Dom tysiąca nocy - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wisła Story
E-book - najniższa cena: 24.92
Audiobook - najniższa cena: 32.48
wciąż za drogo?
35.26 złpremium: 22.75 zł Lub 22.75 zł
32.48 zł Lub 29.23 zł
37.91 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
32.48 zł
32.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Pełna południowego temperamentu opowieść o nieoczekiwanym związku dojrzałej kobiety i osiemnastoletniego chłopca. „[powieść] szalenie zmysłowa. Przepiękny pean na cześć życia” – „Dziennik literacki”

Malwina przyjeżdża do Włoch, by zacząć nowe życie. Ma nadzieję, że zmiana otoczenia pomoże jej uporać się z tragedią, której niedawno doświadczyła. Jej nowym domem staje się willa należżąca do Carli Russo – dojrzałej kobiety, niegdyś bezkompromisowej rewolucjonistki, uwikłanej w terrorystyczną działalność Czerwonych Brygad. Talent literacki
i wyobraźnia wnuka Carli – Brunona, skłaniają obie bohaterki do zmierzenia się z trudną przeszłością. W śródziemnomorskiej scenerii malowniczego Sorrento ożywają tłumione uczucia, a słońce skutecznie leczy rany z przeszłości, przywracając wiarę w piękno i bogactwo życia.

Rekomendacje audiobooka Dom tysiąca nocy:

„Wrażliwe pisarstwo wysokiej próby” – Olga Tokarczuk

„Proza finezyjna, proza skrojona z klasą” – Jarosław Czechowicz, Krytycznym okiem

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Laury Breszka.

Dom tysiąca nocy - audiobook od Maja Wolny możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć