Okrutny książę - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.19 / 5.00
liczba ocen e-booka: 50974
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.96 zł
39.50 zł
Pozostałe księgarnie
Opis:

Krwawa zbrodnia na zawsze odmienia los trzech sióstr. Zostają porwane do świata elfów, bajecznego Elysium. Upływa dziesięć lat; Jude pragnie za wszelką cenę odnaleźć swoje miejsce w krainie elfów – lecz dumni elfowie gardzą śmiertelniczką, a wzgardliwszy od innych jest książę Cardan, najmłodszy i najokrutniejszy z potomków Najwyższego Króla.

By zdobyć pozycję na Dworze, musi rzucić Cardanowi wyzwanie – a następnie ponieść konsekwencje.

Jude poznaje labirynt intryg i ułudy, odkrywa własną przebiegłość i to, że zdolna jest zadać ból, a nawet śmierć. Gdy za sprawą zdradzieckich knowań elfowym dworom zagraża niebezpieczeństwo pogrążenia się w chaosie krwawej wojny, Jude gotowa jest narazić życie, by ocalić siostry i Królestwo.

Pierwsza część trylogii o podstępach i żądzy władzy, czarach i magii – razem z Jude odkrywamy misterną sieć elfowych intryg.

 

"Holly Black to prawdziwa Królowa Elfów." -  Victoria Aveyard, autorka serii "Czerwona Królowa"

"Książka niebezpieczna i nieokiełznana, mroczny literacki klejnot." – Leigh Bardugo, autorka bestsellerowej "Szóstki wron"

"W tajemniczym świecie Holly Black wszystko, co się świeci, nie jest złotem, lecz grozą w czystej postaci." – Megan Whalen Turner, autorka serii "Złodziej Królowej"

"Książka piekielnie mocna, obfitująca w zaskakujące zwroty akcji. Nie sposób się od niej oderwać!" – Kelly Link, autorka "Get in Trouble"

 

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć