Jeden dzień w grudniu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.12 / 5.00
liczba ocen: 5661
cena polecana: 19.90
EMPIKGO#Empik GO
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.50 złpremium: 18.90 zł
19.90 zł
26.78 zł
31.50 zł
Pozostałe księgarnie
18.90 zł
23.91 zł
26.76 zł
27.72 zł
28.04 zł
31.50 zł
Opis:

Klasyczna historia o miłości, której akcja rozgrywa się w ciągu 10 kolejnych świąt Bożego Narodzenia. Powieściowy odpowiednik filmowych hitów – „To właśnie miłość” i „Dziennika Bridget Jones”.

Laura nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia – oczywiście do chwili, gdy nie zakochuje się w chłopaku, którego pewnego grudniowego dnia widzi na przystanku przez szybę zatłoczonego autobusu. Odnalezienie go to jedno z jej noworocznych postanowień. Po roku nieśmiałych poszukiwań spotyka go znowu, na świątecznym przyjęciu swojej najlepszej przyjaciółki Sary, która przedstawia go Laurze jako nową miłość swojego życia… 
Książka dla kobiet kochających życie, Jojo Moyses i Nicholasa Sparksa.

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Dzięki Anna za ten komentarz, dzięki niemu zdecydowałam się na zakup - faktycznie - NIE MOŻNA SIĘ ODERWAĆ

 • Awatar

  Przede wszystkim w opisie jest błąd- nie Laura a Laurel lub Lu. Samo streszczenie też jest zupełnie błędne- książka niczym nie przypomina Dziennika Bridget Jones! Ale po kolei.
  Z góry przepraszam literackich koneserów za ocenę "arcydzieło" ale książka mnie totalnie porwała, uniosła, zmieniła!
  Lu to młoda kobieta niezbyt spełniona zawodowo i uczuciowo. Pewnego dnia w grudniu z okna autobusu dostrzega siedzącego na przystanku mężczyznę. Kontakt wzrokowy ścina oboje z nóg,choć nie dopuszczają do siebie określenia "miłość od pierwszego wejrzenia". Pojazd odjeżdża- ona w autobusie, on zostaje na przystanku. Przez następny rok Laurel poszukuje tajemniczego mężczyznę, jednak bezskutecznie. Aż do przyjęcia bożonarodzeniowego, gdy bliska jej niczym siostra przyjaciółka Sarah przedstawia miłosć swojego życia Jacka- który okazuje się być właśnie tym "przystankowym" cudownym facetem.
  No i zaczyna się istny rollercoaster- autorka atakuje nasze serca całą gamą uczuć, przez 10 lat nasi główni bohaterowie mijają się, choć to co do siebie czują ewoluuje ale nie znika. Jest motyw miłości siostrzanej, bezwarunkowej przyjaźni, kochania kogoś za to kim i jaki jest, szacunku to otaczających nas bliskich, jest mnóstwo dramatów.
  Czytałam książkę w pracy, w domu, w wannie, w autobusie (przegapienie 4 przystanków- odhaczone! :) ) NIE MOŻNA się oderwać.
  Spodziewacie się Bridget Jones? A może Evansowej familijnej historyjki o świętach? Nie znajdziecie tego. To cudowna, rozdzierająca serce i przepiękna opowieść, w której czas Bożego Narodzenia to jedynie umiejscowienie ważnych wydarzeń. BARDZO polecam!!!

Warto zerknąć