ebook Jestem żoną terrorysty
3.3 / 5.00 (liczba ocen: 827)

Jestem żoną terrorysty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 21.02
Audiobook - najniższa cena: 25.48
wciąż za drogo?
26.78 złpremium: 17.28 zł Lub 17.28 zł
21.02 zł
-22% 22.18 zł Lub 19.96 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
23.04 zł
23.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Opowieść o Polce, która została rozkochana i uwiedziona, aby urodzić terrorystę-samobójcę. Laila Shukri ujawnia kolejną wstrząsająca historię! Oto brutalna rzeczywistość tysięcy kobiet, o której świat woli nie wiedzieć.

Po rozstaniu z partnerem Klaudia zostaje niespodziewanie wyrzucona z pracy. Podróż do Maroka ma pomóc jej odzyskać utraconą równowagę duchową. Poznany w egzotycznym kraju Raszid szybko zdobywa jej serce. Kiedy mężczyzna proponuje jej przyjazd do niego do Londynu, Klaudia ma nadzieję na znalezienie u jego boku szczęścia. Nie zdaje sobie sprawy, że znajdzie się w mackach niebezpiecznej siatki terrorystycznej, której głównym celem jest szkolenie dzieci na terrorystów-samobójców.
Jak w XXI wieku wygląda terroryzm? Jak terroryści wykorzystują dzieci? Brutalna rzeczywistość tysięcy kobiet wykorzystywanych przez terrorystów, o której świat woli głośno nie mówić.

Jestem żoną terrorysty od Laila Shukri możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć