ebook Pocztówki z Amsterdamu
3.51 / 5.00 (liczba ocen: 105)

Pocztówki z Amsterdamu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.44
Audiobook - najniższa cena: 27.37
wciąż za drogo?
25.95 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
22.44 zł Lub 20.20 zł
27.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
27.90 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
22.94 zł
25.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja powieści „Do jutra w Amsterdamie”. Czy Agnieszka odnajdzie szczęście w Polsce? Czy będzie umiała zapomnieć o Holandii? I kto jest nadawcą tajemniczych pocztówek z Amsterdamu, które przypominają o najpiękniejszych chwilach w mieście tysiąca mostów i kanałów?

Kiedy kończy się miłość, która miała być na zawsze, Agnieszka szuka schronienia w ciepłym i bezpiecznym rodzinnym domu. Powoli stara się oswoić rzeczywistość w Drawnie, sennym miasteczku na Pojezierzu Pomorskim. Wraca do pracy w redakcji miejscowej gazety, odnawia stare przyjaźnie i na nowo odkrywa miejsca z przeszłości.
Sielankowy spokój małej miejscowości nad pięknym jeziorem Zgubie okazuje się jednak pozorny. Agnieszka przez przypadek odkrywa skrzętnie skrywaną tajemnicę jednego z miejscowych prominentów. W tropieniu afery pomaga jej Johan, Holender o polskich korzeniach, romantyczny właściciel ukrytej wśród pomorskich lasów i jezior Wyspy Czarnego Łabędzia.

„Pocztówki z Amsterdamu” to ciepła, refleksyjna, optymistyczna opowieść o prostych wartościach, które bez względu na miejsce i czas przypominają, jak mądrze żyć.

Pocztówki z Amsterdamu od Agnieszka Zakrzewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
To sukces weryfikuje przyjaźń. Klęska tylko ją umacnia.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć