ebook Easy Love
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 14804)

Easy Love
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 23.80
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
23.80 zł Lub 21.42 zł
28.00 zł
32.80 zł Lub 29.52 zł
22.95 zł
23.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Tom 1 serii Boudreaux o braciach i siostrach z rodziny potentatów przemysłowych z Nowego Orleanu.

Eli Boudreaux jest prezesem rodzinnej firmy, która buduje statki w Nowym Orleanie, mieście zwanym Big Easy – „totalny luz”. Kocha swoją pracę, swoje rodzeństwo i kobiety… na jedną noc. Teraz jednak ktoś ze współpracowników zaczął go okradać. Jego siostra sprowadza na odsiecz swoją przyjaciółkę.

Kate O’Shaughnessy jest specjalistką od takich spraw. Wynajmowana przez firmy na całym świecie, potrafi wtopić się w każdy zespół, by od środka przeprowadzić śledztwo. Teraz zatrudnia ją Eli Boudreaux.

Chemia jest natychmiastowa. Lecz Eli jest przekonany, że nie potrafi kochać. A Kate jest pewna, że już nigdy nie zaufa mężczyźnie. Jednak południowy akcent, z jakim Eli wypowiada jej imię sprawia, że miękną jej kolana...

Czy zdołają zachować profesjonalny dystans, odkrywając razem uroki miasta – gorącego, tętniącego życiem i namiętnego jak pierwszy pocałunek? I co się stanie, gdy Kate skończy zlecenie i będzie musiała wyjechać...

Easy Love od Kristen Proby możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć