ebook Krzycz po cichu, braciszku
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 94)

Krzycz po cichu, braciszku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.00
Audiobook - najniższa cena: 19.01
wciąż za drogo?
14.00 zł Lub 12.60 zł
23.25 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
25.00 zł
25.00 zł Lub 22.50 zł
16.99 zł
20.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Obsypana nagrodami, nominowana do Magnesia Litera – pełna ciepła i humoru historia, która łamie serca i uczy zrozumienia.

Jeremiasz jest inny. Żyje w świecie, w którym dni tygodnia mają swoje kolory, a najlepszą zabawką jest zamek błyskawiczny. Jeremiasz wychodzi z domu tylko z olbrzymią pokrywką. Jeremiaszem opiekuje się siostra Pamela. Dlaczego to właśnie ona rozumie go najlepiej?
Chłopiec, jego siostra oraz ich mama przeprowadzają się do kolejnego miasta. Muszą rozpocząć życie na nowo. Czy tym razem im się to uda?

NAGRODY:
Złota Wstęga 2017 – najlepsza książka dla młodzieży
Nagroda Bibliotekarzy 2017
Nagroda Nauczycieli 2017
Nominacja do nagrody Magnesia Litera 2017

Ocena czytelników: 95%

Krzycz po cichu, braciszku od Ivona Březinová możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Przed Wami szalenie ważna książka, skierowana dla młodzieży (choć nie tylko), w Czechach nagradzana i doceniana, a teraz w końcu możemy ją przeczytać i w Polsce. Krzycz po cichu, braciszku to historia autystycznego chłopca, którym opiekują się mama i jego siostra bliźniaczka – główna bohaterka powieści. Powieść przede wszystkim w centrum stawia problem opiekunów osób cierpiących na zaburzenia ze spektrum autyzmu, pomaga zrozumieć i spojrzeć świeżym spojrzeniem na funkcjonowanie ich rodzin, a także docenić ich codzienną, trudną pracę. To jest temat, na który trzeba rozmawiać, bo choć jest tak ważny, ciągle jako społeczeństwo wiemy o nim za mało i myślimy stereotypami. Gorąco polecam czytelnikom młodszym i starszym!Ocena: 5/6
©Kto czyta, żyje podwójnie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć