ebook Przyszły niedokonany
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 432) Ilość stron (szacowana): 244

Przyszły niedokonany
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.32
Audiobook - najniższa cena: 20.37
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
20.32 zł
Inne proponowane

Kontynuacja powieści Tryb warunkowy i Deklinacja męska/żeńska

Po decyzji o rozstaniu z mężem Zosia Knyszewska wraca do rodzinnego Gdańska. Na skutek pewnego zbiegu okoliczności poznaje dwóch sympatycznych facetów. Okazuje się, że wraz z nimi Zosia może wreszcie zrealizować swoje marzenia i zająć się urządzaniem wnętrz. Radzi sobie z wieloma wyzwaniami nowej biznesowej rzeczywistości, ale pojawiają się też zagrożenia i rozterki. Były mąż nie zamierza dać się odstawić na boczny tor, a nowy ukochany zmaga się z pewnymi trudnościami, z których etykietka lokalnego świra jest najmniejszym problemem. Zosia znów musi wybierać. Czy i tym razem ucieknie…?

Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści (nie tylko dla kobiet).

Dom Wydawniczy REBIS opublikował następujące książki tej autorki: Odmiana przez przypadki, Dobre geny, Bratnie dusze oraz Tryb warunkowy i Deklinacja męska/żeńska.

Przyszły niedokonany od Hanna Cygler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Przychodzą takie chwile w życiu, kiedy należy dokonać zdecydowanego wyboru i najlepiej potem nigdy nie żałować podjętej decyzji.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć