ebook Christmas Stories. Opowiadania świąteczne w wersji do nauki angielskiego - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Christmas Stories. Opowiadania świąteczne w wersji do nauki angielskiego - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 14.94
Audiobook - najniższa cena: 20.17
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
20.17 zł Lub 18.15 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
20.17 zł
20.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Lubisz dobre powieści i jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Oto idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

Wybraliśmy związane z Bożym Narodzeniem teksty dziewiętnastowiecznych autorów angielskich i amerykańskich. Nie wszystkie wyszły spod pióra zawodowych literatów – na liście autorów znajdują się zarówno giganci jak Charles Dickens czy Oscar Wilde, jak i na pół zapomniani duchowni, dziennikarze, a nawet ornitolodzy. Połączyło ich jedno i to samo pragnienie – podzielić się historią ciepłą i mądrą. Podobne pragnienie przyświecało nam przy układaniu tego wyboru „opowieści wigilijnych”. Mamy nadzieję, że dzięki tym świątecznym opowieściom uda się spędzić kilka przyjemnych chwil i oderwać się od codzienności.
Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć.

Christmas Stories. Opowiadania świąteczne w wersji do nauki angielskiego - audiobook od Marta Fihel, Marcin Jażyński, Grzegorz Komerski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć