ebook Z odwagą w nieznane
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 29958) Ilość stron (szacowana): 184

Z odwagą w nieznane
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa oferta: 33.58
Audiobook - najniższa oferta: 32.50
44.90 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
33.58 zł Lub 30.22 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 38.17 zł
33.58 zł
33.68 zł
35.34 zł
35.92 zł
37.27 zł
39.06 zł
40.41 zł
40.50 zł
41.31 zł
44.90 zł
44.90 zł
44.90 zł z kodem: 34.90 zł
Inne proponowane

Dopasowanie się czy samotność? Kompromis czy konfrontacja? Podporządkowanie się innym dla poczucia bezpieczeństwa czy niezależność? Brené Brown – autorka „Rosnąc w siłę” i „Z wielką odwagą” – pokazuje, że poczucie przynależności można osiągnąć bez rezygnacji z autentyczności. Jej książka to prosta droga do pełnej akceptacji własnej osoby.

Aby zyskać prawdziwe poczucie przynależności, nie trzeba się zmieniać – trzeba być sobą!

Dopasowanie się czy samotność? 
Pragniemy być częścią czegoś większego. Kiedy nie mamy poczucia przynależności do danej grupy społecznej, kultury czy nawet rodziny, czujemy się samotni, słabi i skrzywdzeni. Dlatego często stajemy przed trudnym wyborem – możemy dopasować się lub wybrać samotność. Doktor Brené Brown przekonuje, że jest inna droga – najważniejsze to mieć odwagę przynależeć do samego siebie. Udowadnia, że nasza przynależność będzie prawdziwa tylko wtedy, gdy my będziemy autentyczni.
Kompromis czy konfrontacja?
Jeśli zdecydujemy się na walkę o samoakceptację bez oglądania się na to, co robią inni, wkroczymy na teren nieznany, pełen niejasnych i nowych zasad. Będziemy musieli skonfrontować się ze światem i jego ideologiami. Brené Brown przedstawia na to sposób: cztery praktyki, które – jeśli wdrożysz je do swojego codziennego życia – pozwolą ci wyrwać się ze społecznych ram i być sobą. Bez dostosowywania się, udawania czy podporządkowywania się innym w imię poczucia bezpieczeństwa.
Szukanie przynależności za wszelką cenę czy tworzenie własnej ścieżki?
Brené Brown, autorka bestsellerów „New York Timesa”, w tym książek „Rosnąc w siłę” i „Z wielką odwagą”, tym razem redefiniuje badane od ponad 10 lat pojęcie prawdziwej przynależności i pokazuje, że poczucie przynależności można osiągnąć bez rezygnacji ze swojej autentyczności czy wolności. W charakterystyczny dla siebie sposób Brown łączy badania, opowieści i szczere wyznania, ponownie nadając ton debacie kulturowej i jednocześnie precyzyjnie wytyczając ścieżkę do samoakceptacji.

„Człowiek jest wolny tylko wtedy, gdy sobie uświadomi, że nigdzie nie przynależy, zupełnie nigdzie, ponieważ jego miejsce jest wszędzie. Cena jest wysoka, ale nagroda – wspaniała” – Maya Angelou

Z odwagą w nieznane od Brene Brown możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć