Więcej niż my
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.12 / 5.00
liczba ocen: 31985
Ilość stron (szacowana): 304
najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
EMPIKGO#Empik GO
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-30% 14.90 zł
26.90 złpremium: 16.14 zł
18.90 zł
22.87 zł
26.90 zł
Pozostałe księgarnie
18.89 zł
20.44 zł
21.18 zł
21.52 zł
22.51 zł
24.21 zł
24.21 zł
24.50 zł
26.90 zł
Opis:

Serce, które zostało złamane, i szansa, żeby je poskładać na nowo… „Ta powieść wciągnęła mnie od pierwszych stron i nie potrafiłam jej odłożyć ani na chwilę. Uwielbiam każdą pojedynczą stronę. Ten tytuł wędruje prosto do moich ulubionych” – Christy, Goodreads.com

Kiedy Mikayla żegnała się z rodzicami przed wymarzonym balem na zakończenie liceum, nie przypuszczała, że ten wieczór zrujnuje jej życie.
Bajkowa noc zmieniła się w prawdziwy koszmar. Dziewczyna utraciła wszystkich, których kochała. W zaledwie kilka godzin jej cały świat się zawalił. Świadkiem jej nieszczęścia był nowo poznany chłopak, Jake. To właśnie on i jego rodzina okazali jej wsparcie, którego tak potrzebowała.
Czy w pustym sercu Mikayli znajdzie się miejsce na miłość? Czy w jej sercu jest miejsce na WIĘCEJ?

Recenzje blogerów
Po tę powieść sięgnęłam, ponieważ spodobała mi się okładka. W drugiej kolejności przeczytam opis i wiecie co? Książka rozczuliła moje serce i spodobała mi się, więc bardzo chętnie poczekam na kolejne nowości z tej serii.

Więcej niż my to urocza historia, której głównym wątkiem jest wątek romantyczny, który składa się na inne wydarzenia, które dzieją się w powieści. Muszę przyznać, że pomysł autorki jest dobry i historia potrafiła sprawić, że było mi przykro, że Mikayla musiała zmierzyć się z taką tragedią. Jednak miałam też wrażenie, że autorka niezbyt dobrze przyłożyła się do części emocjonalnej książki, bo nie wywołała u mnie takich emocji jakbym oczekiwała. Fakt rozczulił mnie fakt tego jak Jake starał się jej pomóc w tych trudnych chwilach i to, gdy Kayla świadkiem wynoszenia ciał z domu. Ale brakowało mi emocji głównej bohaterki, która cierpiała, ale nie przekazała mi swojego cierpienia tak jakbym tego oczekiwała. Żałoba po takiej stracie tak tego brakowało. Choć rozumiem, że ludzie różnie przechodzą ten okres.

Zamysł fabularny Jay McLean jest dość prosty. Nieważne jakby się działo w życiu źle i nieważne jakich tragedii by człowiek nie spotkał. To zawsze może zdarzyć się choć jeden pozytyw, który może pomóc nam przetrwać. W książce tym pozytywem okazał się Jake. Niby przypadkowo poznany chłopak sprawił, że dziewczyna przeszła przez tę tragedię. Szkoda, że wątek romantyczny był aż tak widoczny i był na pierwszym planie, ponieważ zostały zaniedbane inne wydarzenia. Liczyłam na to, że sprawa morderstwa rodziny zostanie bardziej nakreślona, ale tu było podanych kilka faktów i tyle. Jeśli chodzi o bohaterów to są oni przyjaźni i lubi się ich od pierwszej chwili. Mikayla miała różne wahania nastrojów i to było dla mnie zrozumiałe. Gdy poznała Jake'a już od pierwszej chwili było widać, że się sobie podobają. Dziewczyna przez to, co przeżyła zachowywała się czasem sprzecznie z tym co mówiła i robiła. Jednak jakoś mi to nie przeszkadzało. Jake to chłopak miły i sympatyczny, ma przed sobą świetlaną karierę. Jednak tutaj zawsze śmiałam się z jego wymuszonej zazdrości, gdy widział dziewczynę ze swoim przyjacielem, który jej po prostu pomagał i nic więcej.

Styl powieści jest dobry i czyta się ją przyjemnie. Ja przeczytałam tę książkę podczas jednego wieczoru z kubkiem kakao w ręce. Lekka lektura, która zabiła moją nudę. Mimo że ma ona trochę niedociągnięć to jednak chce dać szansę kolejnym tomom i sprawdzić czy styl powieści oraz przyłożenie się do emocjonalnej części historii się zmieni. Zwłaszcza, że autorka w zakończeniu pozostawiła mnie nad przepaścią, ponieważ nie lubię urywanych zakończeń.

Ocena: 4/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć