ebook Pan raczy żartować, panie Feynman! Przypadki ciekawego człowieka
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 120484)

Pan raczy żartować, panie Feynman! Przypadki ciekawego człowieka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 22.67
Audiobook - najniższa cena: 25.99
wciąż za drogo?
29.90 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
22.67 zł
28.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Wymaga trochę magii, żeby nauki ścisłe wydawały się takie rozrywkowe, wciągające i proste jak u Feynmana. Niezależnie od tego, czy czytacie „Pan raczy żartować, panie Feynman!” po raz pierwszy czy piąty, mam nadzieję, że sprawi wam to nie mniejszą przyjemność niż mnie. - Bill Gates

Richard P. Feynman – laureat Nagrody Nobla i jeden z najgenialniejszych fizyków w dziejach w brawurowy sposób opowiada o swoim niezwykłym życiu. Nie tylko przedstawia kulisy prac nad budową bomby atomowej i tajemnicami materii, ale też ujawnia się jako spec od otwierania zamków szyfrowych i mistrz gry na bongosach. Feynman opisuje spotkanie z Einsteinem, walki z rządową biurokracją, codzienne życie fizyków w ośrodku badawczym w Los Alamos i ich flirty z tancerkami w Las Vegas.

„Pan raczy żartować, panie Feynman!” to rzecz kultowa – jedna z najsłynniejszych naukowych książek naszych czasów i jedna z najzabawniejszych autobiografii, jakie kiedykolwiek powstały.

Pan raczy żartować, panie Feynman! Przypadki ciekawego człowieka od Richard P. Feynman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Pierwsza zasada brzmi, że nie wolno wam oszukiwać siebie samych - a osoba, którą najłatwiej wam będzie oszukać, jesteście właśnie wy sami.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Sięgając po tę książkę, nie przypuszczałem że aż tak ciekawe może być życie naukowca. Warto zagłębić się w lekturze, aby odkryć niesamowity świat nauki, kryjący się tą jedną, wyjątkową postacią. Nigdy wielką sympatią nie darzyłem fizyki, po lekturze tej książki trochę zmieniłem zdanie. Za każdą dziedziną nauki stoją ludzie i to w sumie jest najważniejsze. Oni sprawiają, że życie staje się ciekawsze.

Warto zerknąć