ebook Pan raczy żartować, panie Feynman!
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 120484)

Pan raczy żartować, panie Feynman!
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 21.49
wciąż za drogo?
-40% 21.49 zł
32.39 zł Lub 29.15 zł
21.59 zł
-16% 29.90 zł
Inne proponowane

Wymaga trochę magii, żeby nauki ścisłe wydawały się takie rozrywkowe, wciągające i proste jak u Feynmana. Niezależnie od tego, czy czytacie „Pan raczy żartować, panie Feynman!” po raz pierwszy czy piąty, mam nadzieję, że sprawi wam to nie mniejszą przyjemność niż mnie. - Bill Gates

Richard P. Feynman – laureat Nagrody Nobla i jeden z najgenialniejszych fizyków w dziejach w brawurowy sposób opowiada o swoim niezwykłym życiu. Nie tylko przedstawia kulisy prac nad budową bomby atomowej i tajemnicami materii, ale też ujawnia się jako spec od otwierania zamków szyfrowych i mistrz gry na bongosach. Feynman opisuje spotkanie z Einsteinem, walki z rządową biurokracją, codzienne życie fizyków w ośrodku badawczym w Los Alamos i ich flirty z tancerkami w Las Vegas.

„Pan raczy żartować, panie Feynman!” to rzecz kultowa – jedna z najsłynniejszych naukowych książek naszych czasów i jedna z najzabawniejszych autobiografii, jakie kiedykolwiek powstały.

Pan raczy żartować, panie Feynman! od Richard P. Feynman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pierwsza zasada brzmi, że nie wolno wam oszukiwać siebie samych - a osoba, którą najłatwiej wam będzie oszukać, jesteście właśnie wy sami.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Sięgając po tę książkę, nie przypuszczałem że aż tak ciekawe może być życie naukowca. Warto zagłębić się w lekturze, aby odkryć niesamowity świat nauki, kryjący się tą jedną, wyjątkową postacią. Nigdy wielką sympatią nie darzyłem fizyki, po lekturze tej książki trochę zmieniłem zdanie. Za każdą dziedziną nauki stoją ludzie i to w sumie jest najważniejsze. Oni sprawiają, że życie staje się ciekawsze.

Warto zerknąć